Eski sevgilim dün mesajda . . .

eski sevgilim dün gece mesj atmış. benim onunla çıkarken yazdığım mektupları hala saklıyor ki bana yazdığım sözlerden bir kaçını mesjla atmış. durup dururken muhabbetimiz olmadan.

Kendisi 6 aya kadar evleneceğini söylemşti. ondan sonra bayadır konuşmadık işte dun gece benm sözlerimi mesj olark atmış. benimse tamamen aklımdan çıktığı için doğal olarkd anlamadım ? yazdım

Sonra zaten kendisi söyledi gömleğimi alırken mektuplar çıktı cbimden okudum dedi.

ardından bir mesj daha attı. Bana çok hakkın geçti dedi. Bende hiçbişey yazmadım cevap vermedim.

? Siz ne anlarsınız ?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Baskasiyla evlilik karari almasi bile hic bir sey anlamaya calismaman icin yeterli olmali sana tavsiyem bu kardesim. Ve muhtemelen evlilikten bilinc altinda korktugu icin sendeki guvenli ve sorumluluk almayan haline ozlem duyuyor. Yolunu baska ciz. Ve sakin ha sen varken baskasiyla evlilik plani yapan biri ile eski yasanmisliklarin ve vicdanin hatirina dert.ortagi profili de cizme. O artik baskasinin akvaryumuna atlamis sen okyanusa devam kardesim ;)

0|0
    0|0
  • pişman olmus sanırım şans isteyebılır senden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...