Galatasaray' ın başarısı en çok kimi üzer?

En çok hangi taraftar gurubu üzülür aslanların başarısına?

Ben bu sitede çok ağlayan gördüm,ondan soruyorum sözüm ağlayanlardır.

Ağlayacaksanız oynamayalım beyler.

Güncellemeler:
rumlar üzülür mü:)

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Başkalarının başarısı seni başarısız yapmadığı gibi başkalarının başarısızlıklarıda seni başarılı yapmaz ama malesef bu ülkedeki kulüplerin çoğu vizyonsuz bizde onların seviyesine nasıl geliriz diye düşünmüyorlarda onları nasıl aşağı çekeriz diye düşünüyorlar

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• herkesin başarısı kendisine,rekabette rakipler başarılı gelmek için uğraşırlar.eğer kendi değil de rakibi başarılı olursa kendi başarısızlığına üzülürler,yoksa karşı takımın başarısına değil..

0|1
    0|0
    • O kadar erkek yorum yaptı en mantıklısını bir bayan yaptı.

• Başarılı olmamanızı istememiz kadar normal bişey var mı acaba rakibiz ya biz hani ?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Beşiktaşlılar renktaş farkındaysan zamanında yerlileriyle çok övünüp ligin en üstünde yer almalarıyla yetinip Galatasaray'dan bir cacık olmaz dediler ama Olimpiyat'ta 2 gol çakınca hepsi yerin dibine girdiler:)

0|0
    0|1
  • bilmem kimse üzülmez bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Tamam milli duygular falan ancak, şöyle birşeyde var. O kadar çok tanıdığım farklı spor kulübü taraftarı var ki, Galatasaray yenilsin, çıkarlar kutlama yaparlar. Çok gördüm bunların bu şerefsizliğini çünkü.

1|1
    0|1
  • Fransız olmayan herkesi üzer

0|2
    1|2
    • rumlar üzülürmü:)

• gizliden yorum yapmam herşey açık ve net benim gs nefret ettiğimi herkes bilir kimseden bir şey saklamam

• Soru seni hedef almıyordu. Yazdın diye yazdım.

• Rosenborg BK taraftarını üzer.

0|1
    0|0
  • Bukelamun gibi renkten renge giren kuşlar üzülür bence.

1|1
    0|1
  • TÜRK olmayanları

1|2
    0|4
  • fransızların başarılı olmasını Türkler istemez.

0|1
    1|2
    • Hem gizliden yaz hemde böyle gel mercimek beyinli:)

Kaç sene futbol oynadım senin kadar bilgisizini görmedim. Ancak gizliden yazarsın.

• ne diyon lan sen gizli ergen

• Ergen diyene bak.

• çok saçma bir soru...

6alatasarayın ezeli rakiplerinin hepsi üzülür

6alatasaraylılarda ezeli rakiplerinin başarısına üzülür

bu kadar basit

0|0
    1|0
  • sen sankı dıger takımların basarısına sevınıyon

0|0
    0|0
  • beni ilgilendirmez kimin üzüldüğü, umrumda da değil açıkçası. cevaplara baktım da fransız takımı olmuşuz yine. tamam ben kabul ediyorum, bizi ligue 1'e alsınlar amk biz fransız takımıyız, sizde ananızın liginde takılırsınız artık.

0|0
    0|0
  • her takım taraftarı için geçerli bu gs yener fb üzülür fb yener gs üzülür fanatikilk denir buna ayrıca siz kendinizi ne sanıyorsunuz ki sanki birtek gs nin başarısına üzülünüyormuş gibi

0|0
    0|0
  • en çok beşiktaş taraftarı üzülür heralde şu son 2-3 senede :)

1|0
    0|1
  • Fransız kanı taşımayan herkesi uzer kanımca

0|3
    1|2
  • Galatasaraylıları üzer, ben bir kulubun kendı başarısını ıstemeyen dunyada başka spor camiası görmedim. Örnek altın yumurtlayan fatih terimin kesilmesi ve bunun alkışlanması. Siz kendi kendinize yetiyosunuz zaten düşmana ihtiyacınız yok.

0|1
    1|1
    • gördük sorunu tekrar yazmana gerek yok!

• türkleri üzer. türkler fransızları sevmez.

0|3
    1|1
Yükleniyor...