Çalışmadan nasıl yapıyor?

ben çalışıyorum ama arkadaşım doğru düzgün çalışmadığını söylüyor ve benden iyi yapıyor böyle bir şey olabilir mi?

Güncellemeler:
ygs denemelerinde iyi yapıyor.

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• * Yalan söylüyor olabilir

* Sizden daha iyi bir eğitim almış olabilir bugüne kadar.

* Sizden çok daha zeki olabilir.

Bu bir idda olsaydı, paramı ilk iki seçeneğe yatırırdım ben.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Vahiy geliyordur ona.

0|0
    0|0
  • Ben hayatim boyunca hep boyleydim. Zeka meselesi ben okulda derste dinledigimi unutmam mesela bir daha calismama gerek kalmaz. Bazisi da okuyarak anlar. Olabilir yani dogal bisey abartilacak bisey diil.

0|0
    0|0
  • İlla çok çalışmak gerekmez, bazısı dinleyerek öğrenir, ya da geçmiş birikimi vardır.

0|0
    0|0
  • olabilir. rabbim vermiştir böyle bir yetenek çok çalışmadan kalıyordur aklında. herkes aynı değil. kendinden iyi olanları kızkanma onlara imren.

0|0
    0|0
  • şimdi kimisi doğuştan yapıcı gelir allah vergisi tabiki.

bu arada iyi yapılan şey nedir ?

0|1
    0|0
    • denemeler.

• farkı ya matematik ya da türkçe'dedir. ben türkçeyi gözüm kapalı yaparken arkadaşlarım çalışarak yapamıyordu. sanırım yatkınlık meselesi.

• Spor amaçlı ygs denemesi çözüp beyin jimnastiği mi yapıyor arkadaşın?

0|0
    0|0
  • Ne yaptığını yazda bilek.

Yapılı mı yazmak istedin de klavye ambargo koydu?

0|0
    0|0
    • ben ders çalışıyorum düzenli arkadaşım ise doğru düzgün çalışmıyorum diyor ama denemelerde benden önde ve netleri hep artıyor.

• Hep öyle söyler çalışanlar.

Bir şey olur da düşük not alırsam bahanem olur diye mi düşünüyorlar artık bilemiyorum...

• önemli olan verimli çalışmak.. az çalış ama kafan yerindeyken çalış..

0|0
    0|0
  • onun temelı vardır ondan ıyıdır

0|0
    0|0
  • sen öne millete yanıt versene

0|0
    0|0
  • sen çalışıyor musun tamam o zaman sgm ye gir sigortanı göster

olmadı bodronu göster

0|0
    0|0
    • ?üniversite sınavı diyorum ne alaka sigorta

• ders çalışmadan önce kesinlikle osbir çekilip rahatlanmalı hem ders çalışırken cinsellik akıldan çıkarılmalıdır

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İyi yapmadan kastın derslerse her yerde çkar bitane öylelerinden.. Çalışmıştır ama tuhaftr ki hiçbişey bilmiyodur

0|0
    0|0
  • normalde evde falan çalışmıyordur eskiden alt yapısı vardır o yüzden yapabiliyordur. Dershaneye gidiyorsun diye düşünerek söylüyorum denemelerinin birazcık bile olsa yükselmesinin sebebi de büyük ihtimalle dershaneye verilen para boşa gitmesin diye dersi dinliyordur

0|0
    0|0
  • Bazıları sallar bazen

0|0
    0|0
  • Belki yalan söylüyor tatlım çalışıyordur ya da kafası seninkinden iyi çalışıyor.

0|0
    0|0
  • çalışmak değil etkili çalışmak önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...