Kapat

Boy uzatan dövüş sporu warmı?

soru başlıkta belli kick boks yapmak istiyorum kısaltır diyolar ama body bile 2 cm kısaltıyorken kick boks kısaltmaz gbi geliyo warmı bildiğiniz boy uzatan dövüş sporu

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Kick boks boy kısalmaz yalnış söylemişler. Nişanlım çocuklukdan beri yapıyor. Ulke 1cisi oldu hatta :)) boyu 1.83. Bu konulardan pek anlamam ama örnek vermek istedim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• kick boks boy kısaltmaz. zaten esneme germe hareketleri var boy uzatmaya yardımcı bırde sen ek gıda alırsan uzarsın

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum yoktur

0|0
    0|0
  • boy uzatan dövüş yoktur sanmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kick boks bilakis boy uzatır kmse bilmez ama tekme atmak düzenli bacaklarını uzatır ayrıca esneme hareketleri sıçrama hareketleri sürekli kemiklere uza emri vermektedir gövde içinde orda barfix demiri bulunur ondan da çekersen uza babam uza .d abimden biliom 21 de 174 ken kick boksa başladı 1 yıl içinde 1.81 oldu xddd

0|0
    0|0
  • Dövüs sporu sanmam ama basketbol bire bir

0|0
    0|0
    • ya 18 yaşından sonra etkili olurmuki bizim okulda basket oynayan biri wardı sabah akam oynardı yazın ortalık kavruluyo o basket oynuyodu benden biraz uzun sadece

• Duzenlı oynayıp duzenlı olarak sut ıcıp,duzenlı olarak balık yagıda ıcersen ıse yarar

• Body ve kickboks boy kısaltmaz.Herkes dötünden bir şey uyduruyor.

Boy uzamasını biraz engellediği doğrudur ama boy kısaltma diye bir olay yok.

Boy uzatan dövüş sporu olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • boydan ziyade senin zekanı geliştirebileceğin bir spora ihtiyacın var...

0|0
    0|0
    • ya düzgün yorum yap ya da sktir ol git

Yükleniyor...