Fatih terim mi Ünal aysal mı doğru söylüyor sizce ?

kim doğruları söylüyor hangi tarafa inandınız :)))))))))))))

• Fatih terim doğru
    67% (2)75% (9)73% (11)Oy Ver
  • Ünal aysal doğru
    33% (1)8% (1)13% (2)Oy Ver
  • Karar veremedim allah bilir :))))))
    0% (0)17% (2)14% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Ünal Aysal ile Fatih Terim. Hiçbir zaman net anlaşamadılar, ama saygılı davrandılar. Hala da öyle davranıyorlar. Ha bunu fırsat bilenler olmadı... Liste yaalım isteyen uzatabilir.

-Federasyon zaten mimli...Yaptıkları ahmaklıkları anlatmaktan dilimizde tüy bitti.

-Yayıncı kuruluş... varya ben onun taaaa mınna goyyım.

-Hükümetin milli takım teknik direktörlüğünün kararına bile el atması. A.Albayrak yakınlığı.

-Ve tabiki bunu kızmadan söylüyorum, avrupada ceza yemiş iki büyük takımın Galatasaray'ın koparıp gitmesini görmek istememesi normal. Bağlı yanlı medya ve asparagas haberlerin fazlalığı, küçük olayların büyütülmesi manşet yapılmasi.

E zaten birbirine ısınamamış iki insan var. İkisi de kendi çapında saygıdeğer. Biri zaten bizden. İmparator.Normal bunların olması. Yine de birbirleri hakkında bu kadar saygılı konuşmaları takdire şayan. A.yıldırımın kendi ekibinden insanlarla, S.adalının Fikret Orman ile ne ağızla konuştuğuna şahit olduk. Bunlar yaşanmadı.

Ayrıca Fatih Terim milliyetçi bir insan, zaten kalkıpta böyle bir durumda bu göreve Hayır diyemezdi.

Hayırlısı oldu. Ha bişey gerçek, Ünal Aysalı ne kadar başarılı bir başkan bulsamda, bu olayda ki tutumunu fazla eleştirmesemde, sonuçta o da başarı istiyor, gidipte Yılmaz Vuralı getirmedi, Manciniyi getirdi. Herneyse, Ünal Aysal gider hatırlanır, ama Fatih Terim ya hatıramızda ya da takımımızın başında olacak. Birisi olmazsa diğeri...her zaman.

Üşenmedim.

Yazdım gitti.

0|0
    0|0
  • Ünal aysal benim kanaatimce bir anı bir anına uymayan ve kendi menfaatleri doğrultusunda hareket eden birisi. Açıkçası ilk geldiği günden beri ısınamadım. Çünkü böyle birisinin galatasaray gibi bir başkanlığa yakıştıramıyorum. Her ne kadar fenerbahçeli olsamda Fatih Terimi çok severim ve saygı duyarım umarım bir gün galatasarayın başkanı o olur.

0|0
    0|0
  • Her ne kadar Fatih Terim'in Milli Takım teknik direktörlüğünü kabul edip bir koltukta iki karpuz taşımasını tasvip etmesem de, Ünal Aysal ve şu yanındaki ihtiyarın Fatih Terim'in başına çorap örme operasyonunu hiç sevmedim. Fatih Terim'in dediği doğruysa çok ayıp etmişler...

0|0
    0|0
  • al birini vur ötekine

0|0
    0|0
  • Ünal aysal diye yazılır ünal aysal diye okunur

Fatih terım diye yazılır imparator diye okunur

Kım dogruyu soyluyor sız karar verın

0|0
    0|0
  • Michael Fink haklı.

0|0
    0|0
  • Fatih Terim öyle söylüyorsa öyledir

0|0
    0|0
  • fatih terim

0|0
    0|0
  • fatih terimi sevmesemde boyle konuda yalan soyleyecegini dusunmuyorum unal aysal gibi bir tilkiye guvenmemek lazim

0|0
    0|0
  • Fatih terim kendini galatasaraydan bile üstün görmeye başlamıştı ünal aysal sonuna kadar haklı.

1|0
    0|0
  • terim tarafını çoktan seçmsti dünya kupasını katılamayacağını biliyordu milli takımın basına geçip rahat rahat 4 sene milyoncukları götürecek tabi gs Avrupa takımı anladı çalıstıramayacağını

0|0
    0|1
  • bozacıyla,şıracı işte =)))

0|0
    0|0
  • fatih terim bence haklı ünal aysal egoları için terimi yedi

0|0
    0|0
  • tayip emice :)

0|0
    0|0
  • ikisinin de haklı ve haksız olduğu noktalar var.

0|0
    0|0
  • Birbirini yesinler.

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım haklı anasını satım:d

0|0
    0|0
  • son sözü aziz başkan söyler...

0|0
    0|0
  • anam ne bileyim müneccim miyim ben :(

0|0
    0|0
  • para doğruyu söyler

0|0
    0|0
  • fatih terim daha içten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fatih Terim doğru söylüyor..

Aysal cevap vermek bile istemedi..

Ah be imparator o işbirlikçilerin eline nasıl düşersin..

Umarım geri dönersin..Yolun açık olsun

1|0
    0|0
  • Fatih Terim haklı.

1|0
    0|0
  • konuyu bilmediğimden taraftarın kararı bilir diyorum

1|0
    0|0
  • ünal diye isimmi olur.

0|0
    0|0