Bu 'Sosyal Sorumluluk Projesi'ne Siz de Dahil Olmak İster misiniz?

Gerçi konu uzun çoğunuz da okumayacaksınız ama kısaca belirteyim:

18-28 yaş aralığındaki Anayasanın tanımı ile 'Genç' olan bireylerin ülke yönetiminde söz sahibi olmasını, haklarını bilmesini ve bilinçli birer yurttaş olmasını amaçlayan bir proje bu... (Ama 35 yaşında olup da katkı sunabilirsiniz tabii ki...)

Düşününce haklarımızı yeterince bilmiyoruz, bilsek de uygulamaya geçmiyoruz, geçsek de boş ver deyip geçiyoruz... Hak verilmez alınır ilkesi ile hareket eden oluşumun 4 Kasım Pazartesi 10:00-16:00 saatleri arasında Yeşilköy WOW Otel'de İsveç'ten uzmanların da geleceği büyük bir toplantıları olacak... Buraya ciddi bir katılım bekleniyor... Ve hatta ben de gideceğim...

Şimdi, siz de ileride gençlere daha fazla imkan sağlayacak bu oluşuma katkı sağlamak ister misiniz?

Not: Yönetim lütfen soru başlığımı değiştirmeyin ve sizin de ciddi desteğinizi bekliyorum bu konuda... Ve herhangi bir ücret vermiyorsunuz...

Daha detaylı bilgi ve kayıt için : link

Güncellemeler:
Şu an WOW Otel Zeus Konferans Salonundayım...

Hala gelebilirsiniz tabii...

Ve destek veren, yorum yazan, beğenen, beğenmeyen herkese teşekkür ederim...
İki haftada bir Ataşehir-Sarıyer ve Bakırköy'de toplantılar olacak... Bunlar daha ufak çaplı ve bölgesel toplantılar... İki büyük toplantı daha olacak... Birisi 20 Kasım Çarşamba Bakırköy'de, diğeri de 27 Kasım Çarşamba Sarıyer'de... Şu anda bina olarak nerede olacağını bilmiyorum ama öğrenince yazarım...
Düzeltme : Lider Hayaller Sarıyer Bölgesel Toplantısı 28 Kasım 2013 Perşembe günü 19:00-21:00 saatleri arasında Koç Üniversitesi İstinye Kampusünde...

Detaylar için link
Ve 28 Kasım 2013 Perşembe günü olan toplantı için Hacıosman Metro önünden servis kalkacak saat 18:30'da...

Görüşmek dileği ile...

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Okudum, projenin amaçlarına da baktım ve destek vermek için bir tek neden göremedim

Bilinçleniyor muyuz yoksa zombiliğimiz biçim mi değiştiriyor?

"Bilinçlilik" kılıfı altında, AB fanatiği yaratma projelerinden yine

Amaç bu "yeni dünya düzeni" denen sosyoekonomik sisteme entegre edilmeleri. Amaç, yeniden tanımlanan "demokrasi - bilinç - kültür - modernlik" gibi kavramları sil baştan bünyelerine almaları. Buradaki bilinçlilik, ancak AB'nin çizdiği ölçüde ve bu dönemdeki çıkarlarına uygun düşecek bir bilinçliliktir tabii ki

Toplum mühendisliğinde çok ustalar. Hedefleri insanları körleştirmek değil artık, renk körü yapmak. İnsan hiç görmeyince hayattan kopar, ama kırmızıyı yeşil gösterince yine onu tatmin edersin, iyi yaşadığını zanneder. Anlatabiliyor muyum? Bilinçlenmek, aydınlanmak, bunlar hep büyülü laflardır, çok işe yarar

"Burjuva masalları" diye özetleyeyim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• katılmayı isterdim lakin uzak mesafe... gelemem yani...

güzel projeler güzel insanlarla olur

satın alarak değil, üreterek tartışarak mutlu olan bir insanlık için destekliyorum diyeyim :)

sosyal olun mutlu olun iyi günler :)

1|0
    0|0
  • Katılmam maalesef mümkün değil ancak sizi böyle güzel bir paylaşım yaptığınız için canı gönülden kutlamadan da geçmek istemedim. Kendim de bir çok sosyal sorumluluk projesini geçmişte bizzat yürütmüş birisi olarak duyuru aşamasının önemini bilirim zira. Size paylaşımınız için, projeyi yürütenlere de güzel fikirleri için teşekkür ederim.

1|0
    0|0
  • Açıkcası Avrupa destekli hiçbir oluşumun ben bu ülkede genç neslin gelişimi yararına bir faaliyette bulunacağına inanmıyorum.

2|1
    0|0
  • öğleden sonra inceleyip dönerim sana ama yüzde 90 katılırım

1|0
    0|0
  • Güzel bir olaya benziyor.Bilgilendirme için teşekkür ederim...

1|0
    0|0
  • İki bacak arası gençliği çekmek..

zor iş, ancak kariyer kırıntılarına yenılerını eklemek isteyen ' kitle' katılır..

Bodrumda olmasam..

Belkiydi oda..

0|0
    0|0
  • sanmam işim olmaz böyle bir şeyle

1|0
    0|0
  • bana çok uzak

1|0
    0|0
  • yeter güncellediğin ya

0|0
    0|0
  • Daha ayrintili inceledikten sonra katilabilirim. Fikir guzel geldi gozume.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ilginiz için...

• Toplantı raporları tutuluyor mu?

• Sitede olması gerekiyor...

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim o gün dersim olmadığından gelebilme ihtimalim var, fakat böyle bir projenin tanıtımına dair, özellikle de gençleri hedef alıyorken "okul saatleri" ya da "çalışma saatleri"ni kapsayan tarih ve saatte yapmalarına üzüldüm.

Ben katılımcı olabilirim imkanlarım doğrultusunda. Öte yandan beraberimde getireceğim kişilerin kendi sorumluluklarını ve haklarını bilmesi adına verilen tarihte uygun olmama ihtimalleri var.

Projenin devamı ya da yinelenmesi söz konusu mu?

Ayrıca paylaşım için gerçekten teşekkür ederiz...

Bilinçlenmek için oldukça başarılı bir girişim olmuş.

0|2
    0|0
    • Bu ana toplantı olduğu için bu kadar uzun saatler sürüyor... Ama üç ana bölgede haftalık toplantılar oluyor... Ataşehir, Bakırköy ve Sarıyer'de olan bu toplantılar herkese açık... Ücreti yok... Kayıt olduğunuzda mail yoluyla size toplantının yeri ve saati hakkında bilgi geliyor...

• bilgim yoktu .bilgi için teşekkürler .biraz incelemem okumam gerekicek .ilk defa haberdar oluyorum.toplantıya katılamıycam uzak mesafeler var .ancak orda bulunan arkadaşlarıma iletebilirim elbet

1|1
    0|1
    • O da yeterli... Size uyarsa Ataşehir, Bakırköy veya Sarıyer'deki toplantılara gelirsiniz...

• Biraz daha detaylı inceledikten sonra katılmayı düşünüyorum.

Duyarlı bir paylaşım olmuş. 5*

2|0
    0|0
  • İlk defa duyuyorum o gün bir işim yok sanırım katılabilirim

1|0
    0|0
Yükleniyor...