Facebook'tan eski kız arkadaşının fotoğrafını kaldırmasını nasıl sağlarım?

erkek arkadasımla güzel bir ilişkimiz var beni sevdiğinden eminim ama söyle bir sorun var üç yıl önce antalya tatilinde ingiltereden bir kızla tanışmış ve asık olmuş baya bir sonra tabi kız ülkesine dönmüş ilişki bitmiş ama facesinde hayla resmi duruyor kaldırmasını istiyorum kaldırmıyor sadece bir anı ve arkadas boş birşey için kendini üzüyorsun diyor ama resmi kaldırmıyor nasıl kaldırtabilirim sinir oldum bende eskisiyle resmimi koyarım dedim öldürürüm seni dedi yaparsan off yardım lütfen

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merak etme sen bişey olmaz ben turizmciyim antalyadayken beninde oldu öyle bir ilişkim ama onlar istemiyorlar zaten uzun bir ilişki onlar summer darling diye tabir ederler ülkekerine gidene kadar yani muhtemelen o kızın kendi sevgilisi vardır bende de oldu kız manchester da oturuyodu sevgilisi boksördü :-) merak etme endişelenme :-)

0|0
    0|0
    • Ama çevresindeki herkes çok sevdiğini söylüyor hatta kız ingiltereye çağırmış gitmemiş kızın zatenşu ansevgilisi var

• Evet bu yüzden endişeleniyorum beni anladığınız içinde ayrıca teşekkür ederim

• Rica ederim :-)

Erkekler Ne Diyor 4

• ne güzel memleketmiş:)

0|1
    0|0
  • üzme kendinide onuda

0|0
    0|0
  • bence o kızla bisey yasamıs ve netten kendisini o fotoyla bulmasını bekliyor aldatacak kızım seni demedi deme

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin bacım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya resti çekmek bu kadar zor olmamalı.. ya onu kaldırırsın ya ben seni hayatımdan kaldırırım.. bitti gitti. arkadaslarına hava atmak istior anlasılan.

biraz agırlığınız koyun ne kaybedeceksiniz..

0|0
    0|0
  • baskı unsuru oluşturursan sileceği varsa bile silmez..

hayatında ki insanın daha önceki hayatına ve anılarına saygı duymalısın..

bunu görmezden gelmeliydin..

senin kendine ait bir öz güvenin var.. bunu karşındaki insana zedelettirme..

0|0
    1|0
    • Haklısın galiba çok yerinde bir öğüt oldu çok sağol ya

• sende koy adamsa kaldırır öldürecek degilya

0|0
    0|0
  • bence saçma kaldırması lazımmm facesinin şifresini al sen kaldır resmi..

0|0
    0|0
  • boş bişeyse uzatmasın kaldırsın o zaman. bu erkeklerin kafası ne mal

0|0
    0|0
  • Eğer seni seviyorsa siler bu kadar basit.

0|0
    0|0
Yükleniyor...