Fenerbahçe basketbol takımının kadrosumu çok iyi obradoviç'mi çok iyi ?

Her ikiside demeyin biri birinden daha iyi olmalı :)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• hocası birinci sınıf bunun yanı sıra kadro kaliteside yabana atılacak gibi değil ama ben hoca diyorum

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Obradovic'in askerleri diyoruz başta iyi bir komutan olunca istenilen her şey tıkırında gidiyor ama aslolan Galatasaraydır

0|0
    0|0
  • ikiside iyi ama obrodovic harika onu getirenlerden allah razı olsun

0|0
    0|0
  • her ikisi de çok iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Obroadoviç tabi ki adam geçen seneki takıma level atlattı kim derdi Emir savunma yapacak,kim derdi ki Bogdanoviç korkusuzca penetre yapacak,kim derdi ki Maccaleb kaptırdığı topun peşinden koşup o topu kapacak transferler her zaman iyi yapılıyor geçen seneki kadroda mesela batiste.andersen.sato gibi kaliteli yabancılar vardı keza bu senede öyle ama onları kullanmak büyük koç işidir

Takımda ilk beşte başlayan Kenan Sipahinin yaşı 18 daha,2. periyotta farkın açılmasını sağlayan beşteki kilit oyuncu 18 yaşındaki Metecan Birsen bunlar işte koçun becerileri,22 sayıdan fark ilk yarının sonunda 11 indi başka bir koç olsa o maçı kaybedebilrdik ama tecrübe o kadar önemli ki 11 sayıya inen maç 26 sayı ile bitti

Biz hapşuralım sen çok yaşa Obradoviç:D

1|0
    0|0
    • sanki fenerbahçe basketbol takımına şiir yazmış kim derdi ki diye başlayan ahahaha :)))))))))))))))

• ne mutlu cuman hayırlı olsun o zaman :))))

• sen de sağ ol cınımmm :)))

• fener basket takımı chelsea-manchester cıty ayarında obradoviç de morınho ordan yap hesabını:)

0|0
    0|0
    • peki sence basketbolun real madrid barcelonası kimler :)

• barcelona sı gene barcelona zaten:) olimpiakos var bir de öyle tamamdır dediğim:) o kadar biliyorum basketbolu ben :)

• iyi kadro+iyi hoca=sonuç

0|0
    0|0
  • miami heat kadrosu daha iyi ama bir phil jackson olsa chicago bulls'un da ispanya kral kupası'nı alma şansı olabilir...

0|1
    0|0
  • birisi iyi olduğu için gelmez ki. başarı tüm dinamiklerin aynı anda iyi olması durumunda gelir. ne saçma bir soru bu ya.

0|0
    0|0
  • kadrosu çok iyi fenerbahçe ülkerin bide avrupanın en iyi koçu olunca ortaya bu sonuçlar çıkıyor =))

0|0
    0|0
Yükleniyor...