Milli olmanın normalleşmesi hakkındaki fikirleriniz ?

arkadaşlar gençler arasında şöyle bir sorun oluşmuş durumda

milli olmak, yani bir arkadaş bana soruyor ve ben hayır dediğimde ise alaycı bir tavır alınıyor. Bu milli olmak denilen şey zina nın kendisidir.

Bu arada bu dediklerimi siyasete bağlıyan olucaktır, hiçbi siyasi görüşüm yok bunları kendini bilen biri olarak söylüyorum.Zina yapmak yani milli olmak artık normalleşmiş gibi birşey olmuş, bir arkadaşınız size hadi milli olmaya gidelim (örneğimi mazur görün) dediğinde siz hayır derseniz size direk top eşcinsel damgası geliyor. Sizce bu zinayı normalleştiren nedir ?

Bence en büyük etkenlerden birisi televizyondur.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• erkeğe övüç kaynağı olmamalı ezik kişilk göstergesi bununla övünülmesi

normalleşmemesi gerekiyor tv alakası yok eskiden de öyleydi batı tyoplumlarının kotu yanlarını almamızdan kaynaklanıyor çagdaslaşmayı çok farklı algıladık ne yazık ki bilibnçsiz bir hazır yiyen üretmeyen bir toplum olduk çıktık ne yazık ki hepimiz araştırmadan kolay sabretmeden kolayı tercih ediyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• katılıyorum sana. cinsellik o kadar sıradan hale getirildi ki tvler ve internet sayesinde 15 yaşındaki çocuklar bile artık neyin ne olduğunu biliyor ve uyguluyor. çok acınası bir durum bu.

0|0
    0|0
  • Tvde, sarkilarda giorerek dinliyerek bilin c altimiza yerlesiyor, ve bir an bize normalmis gibi geliyor. Artik insanlari Allah yolundan uzaklastirmak icin hersey yapiliyor. Allah bizi ve evlatlarimizi korusun in sha Allah.. Bu ahir zamanda yasamak siyahlar icinde beyaz kalmaya calismak gibi.

0|0
    0|0
  • gel seni milli yapayim ne dersin.?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• zina ile gurur duyuyorlar kendi suçluluk psikolojisidir.bir suçu işleyen vicdanı rahatlaması için başkalarınında ister böylece bir ben mi yapıyorum sanki herkes yapıyor diye savunmaya geçer diğer türlü azınlık olsa milletin yüzüne bakamaz..

0|0
    0|0
  • vur mala geç olum manyakmısın :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...