Bilgisi olan lütfen yazsın

Arkadaşlar ben düzenli pedikür yaptırmama rağmen her iki ayağımın baş parmaklarında tırnaklarımda mantar oluştu kabuk gibi rengi sarı ve kahverengi oldu tırnaklarımın kuaförüm tırnak makasıyla tamamını kes acımaz çürükse dedi öylede oldu kestim komple baş parmağımın tırnaklarını yeniden tırnak çıkar değil mi ve düzgün çıkar mı?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• öncelıkle o mantar ve bazı hastalıklar kuaförlerden kapılıyor sız den once kac kısıde kullanılıyo o aletler .bır de hepatıt de bu tazr yerleden kapmak mumkun sız sız olun kuafor ısını kenara atın .ve eczaneden yenı bır ılac var tırnaklara suruluyo adını unuttum reklamlarını gormustum onu kullanın

1|0
    0|0
    • Katilorum.. Peditur yaptirmana ragmen degil, buyuk bir ihtimal yaptirdigin icin olmus olabilir. Onun disinda mantarli birinin corabini terligini giymek, ozellikle ummumi nemli yerlerde -hamam spa merkezleri gibi- bunun bulasmasi icin ortamlardir. Mantarli birinin esyasini kullanmadiysan pedikurunden olmus olabilir. George1974 un dedigi gibi ilaclar var, ayni zamanda hastanelerde ya da ozel poliklinklerde ayakbakim sagligi merkezleri var. Daha tibbi kontrol altina girmeni oneririm

Erkekler Ne Diyor 4

• soru çok komik ya :D fanta içiyodum bu durumu görünce güliyim derken ağzımdaki fantayı ekrana püskürttüm ekran kartı bozuldu sonra babam o ses neydi lan diye içeri girdi bende o ses türkiye dedim iyice delirdi sonra ekranı görünce lan p**evenk o ekran senden değerli diyip beynime matkapla girdi matkap sesini duyan komşular kapıya şikayete geldi öldüğümü sanıp beni direk buzdolabına koydular koku gelmesin diye bende buzdolabındayken annemin yaptığı sarmayı yedim karnım bugünde doydu sağol

1|0
    2|0
    • Özürlü çocuğun yaşama sevincisin

• Hadi annem hadi oyun zamanı değil çoktan uyumuş olman lazım senin sütünü iç yat:D

• bunu söyleyen kesin 18 19 yasindadir :D yasim emin ol senden büyüktür

• çıkar canım yerine bende de oldu kırıldı halen uzuyor guzel cıkarda zamanla krem sur antibiotıklı mikrop kapmasın

0|0
    0|0
  • cıldıyecıye gıt antı fungal antıtropıkal cremler verır onları kullan kuaforle olacak ısmı allahsen

0|0
    0|0
  • Kurmi olmussun ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Trosyd antifungal tırnak losyonu al eczaneden..sabah ve akşam kuru tırnak üzerine 2 kez uygulayacaksın..kuruduktan sonra çorabını giyebilirsin..ayaklarını kuru ve temiz tutmaya çalış..tedavisi biraz uzun sürüyor sabırlı olmalısın..

Geçmiş olsun..

0|0
    0|0
  • kendi pedikür setini kullanıyo ve denfekte ediyorsun değilmi? aksi taktirde mikrop kapmış olabilirsin çünkü mantar bulaşıcıdır! birde ayak tırnakları düz hat şeklinde kesilmeli tırnak batması oluyor yoksa..

0|0
    0|0
    • Canım 2 senedir aynı kuaförde pedikür yaptırıyorum kaliteli bir yer hiç bir sorun yaşamamıştm ilk kez oldu tırnak çıkar dimi yeniden çok moralim bozuldu

• Tırnak dipten uzar biliyorsun ki.

Yani çıkacak sakin ol, güldüm.

0|0
    0|0
  • Yeniden çıkarda mantar olurmu olmazmı onu bilemem. Sürekli pedikur yaptırdığını söylüyosun kim bilir kimden geçdi mantar.güvenmediğiniz yerlere gitmeyin(

0|0
    0|0
  • Tırnağın çıkar elbet de, düzgün çıkmayabilir çünkü çekilen tırnagın yerine gelen tırnak bir acayip sekilli oluyor.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...