Eğer bayan olsaydınız hangi tarz erkeklerle sevgili olmazdınız?

bu sorum erkek arkadaslara eğer bayan olsaydınız hangi tarz erkeklerle sevgili olmazdınız hangileriyle olurdunuz

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• fakir,tipsiz,geveze,cılız,şişko,akıllı erkeklerle işim olmaz dı:D

1|0
    0|0
    • sana zengin gerizekalı hiç konusmayan zayıf akılsız erkek mi lazım :D

• Kız olsaydım öylesini tercih ederdim burcucukkk :) :) istediğimi yaptırırdım köle gibi kullanırdım :D

Erkekler Ne Diyor 14

• maço, serseri, artist, cool, tikky ve kendisini bir bok sanan sinsi erkeklerle beraber olmazdım. kendi halinde, sessiz ve sakin, durağan ve uysal bir erkekle birlikte olurdum. sevişirdim bile.

1|0
    0|0
  • sokak agzı konuşan agzı bozuk...giydigini hiç yakıştıramayan...davranışlarında nezaketsiz...kaba saba bir adama tahammül edemem..kişisel bakımına dikkat etmeyen..çok sayılabilir...ama özeti nezaketsiz bir baltayla..:)

1|0
    0|0
  • Kurtlar vadisinden fırlama kendını polat zanneden sivriburun ayakkabı takım elbise yanında sılah bıcak vb taşıyan erkekler uzak olurdu.

1|0
    0|0
  • cahil bi erkekle,

emo bi erkekle,

asalak bi erkekle,

her şeye aç bi erkekle

işim olmazdı

2|0
    0|0
  • fırlama,apaçi ,kendine bakmayan biriyle beraber olmazdım

0|0
    0|0
  • bayan hangi cinsiyet oluyor ki? :)

konu erkekse, kendini beğenmiş, züppe, arıza, artist, fazla uzun, fazla kilolu, fazla kıllı falan filan..

0|0
    0|0
  • benim gibi bir erkekler sevgili olmazdım ( ciddi ilişki sevmeyen, günübirlikçi )

1|0
    2|0
  • soytarı.küpeli uzun saçlı türkçeyi ağzında karı gibi kıvırtan.nonoş tipli yumuşak yılışık.babasını parasıyla konuşan.hiç bir icraat olmayan.başkalarından destek almadan ayakta kalamayan dar pantolon giyen.elinden telefonu düşürmeyen.ciks giyinipte cebinde beş parası olmayan

falan filan işte.

erkek dediğin dağ gibi olmalı. ayakta durmalı. yolda yürürken kodummu oturturum tarzında yürümeli. vurduğu yerden ses gelmeli :-)))

0|0
    1|0
  • ukala ve kendini beğenmişlerle hiç işim olmazdı.

0|0
    0|0
  • apaçi veya kro bir erkekle

0|0
    0|0
  • Rock çı bir erkekle olmazdım :)

0|0
    0|0
  • polat ve mematı gıbı sevgılım olsun ısterdım eğer kız olsaydım

0|0
    0|0
  • tipsiz,kendini beğenmiş,yalaka,şişko...

0|0
    0|0
  • yılışık ukala çok konuşan zibidi uçkuruna çok düşkün ecnebi müzik dinleyen vs...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendini hint kumaşı sanan kişilerden uzak dururdum ve devamlı peşinde kızların olduğu idda eden kişiler bana itici gelir :)

1|0
    0|0
  • sevgiliye ali boğan başkesen baskalarının manitalarına efendi gibi davranan adam olmayan küçük beyinlilerle işim oolmazdı

0|0
    0|0
  • uzun saçlı ve küpeli olmazdı herhalde

0|1
    0|0
  • her türlüsüyle :D

0|1
    0|0
  • cool olmalı heheh

0|0
    0|0
Yükleniyor...