Para her kapıyı açar mı?

Sizce para her kapıyı açar mı? Çok para çok mutluluk mu?

0|0
89

En İyi Kız Görüşü

• Ortalama bir hayat mutlu olmak icin yeterlidir.yiyecegin bir tabak yemek fazlasini yiyemezsin.mutlaka porche arabanmi olmali toyota olsa mutsuzmu olacaksin?karina elmas gerdanlik alsan seni daha mi cok sevecek? 20 evin olsa cokmu mutlu olacaksin bir evin olsa mutsuzmu olursun? Bu hayatta kimseye muhtac olmadan her ihtiyacini karsilayabiliyorsan kendine yetecek bir konforun varsa fazlasini neyapacaksin.Sevdiklerinle huzur icinde yasamak degilmidir amac?

0|0
    0|0
    • İdolümsün...Cansın. .Diyecek başka söz bulamıyorum. Teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• eski sevgilim mutluluğun ve aşkın yüzde yetmişbeşinin paraya bağlı olduğunu söylerdi. ama çok parası onu terketmeme mani olamadı..yazık. eğitimli eğitimsizlik bu düşünce..

0|0
    0|0
  • şmdi çok paran olabilir ama huzurn olmaz.. genelde huzur veren şeylern yoluda paradan geöyor bu açıdan düşünrsek değişik bir ikilem oluşturyor :)

0|0
    0|0
    • Yanii...Mesela ben araba kullanınca mutlu oluyorm :) o arabaya sahip olmakta paranın yolundan geçiyor :))

• kesnlkle olmazsa olmazlardan yaniii hem de en güzel anlarda :D

• :) Her gün sabahlıyor musun :D

• evet para her kapiyi acar.parayi kullanmayi bilmek mutluluk getirir tabi.

0|0
    0|0
  • hayır bence her kapıyı açmaz

0|0
    0|0
    • hiç mi açmaz sence ?

• benimse kaynak sıkıntım yok ama paraya düşkün değilim veya pek bişey ifade etmiyor bana param olmasın ama mutlu olayım yeter bence

• Haklısın :) ama günümüzde paranın önemi çok fazla maalesef .

• Açıyor .

0|0
    0|0
  • her zaman değil

0|0
    0|0
  • açar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hem karakterli olucan hem para olucak işte o zaman mutluluk olur :D yani para oldumu i*ne oldunmu muutluluk olcağını zannetmem

0|0
    0|0
    • hmmm :) Aynen . her seferinde yok benim param var yok şuyum var yok buyum var demeyeceksin :)

• Maymuncuk her kapıyı bkz ---> link şarjlı maymuncuk 975 tl dolaylı olarak para her kapıyı açar...

0|0
    0|0
  • Para, her şeyi satın alamaz;fakat insanı kesinlikle iyi bir pazarlık

yapabilecek konuma getirir.

0|0
    0|0
  • açmaz diyene 5 trilyon versinler "açıyomuş amk" der buna kefilim

0|0
    0|0
  • Zihinsel zeka'ya göre evet

0|0
    0|0
  • Para her kapıyı açsaydı Sakıp Sabancı ve Steve jobs kanserden ölmezdi.

0|0
    0|1
  • Banknotlarla orgazm olmuyor beh.

0|0
    0|0
  • Kapıya göre değişir kardeşim :)

0|0
    0|0
  • açar abi. para her kapıyı açar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...