'Mezarıma gelme istemem" sözünü bir türlü anlayamıyorum... Siz ne düşünüyorsunuz?

Mezarıma gelme istemem" sözünü bir türlü anlayamıyorum. Ulan ölmüşsün, hala neyin tribini atıyosun...?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Ölürsem kabrıme gelme gelme istemem diye bir şarkı var biliyorsun.Bu bir sitemdir.Beni yaşarken o kadar üzdün beni yaşarken öldürdün ve benim yanıma öldükten sonra gelmişin ne fark eder demek istiyor.Bunun kimin dediği bağlı.Anne baba diyorsa çok acı.Yar diyorsa oda acı.Bu kişilerin gönüllerini almak gerek.Helallaşmak şart.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu öldükten sonrası için söylenen bir söz değildir esasında... O kızdığı.sitem ettiği, kişiye kırgınlığının ne kadar büyük boyutta olduğunu göstermek içindir...

0|1
    0|0
  • Arkadaş o trip değil sitemdir.Biraz dusunursen altında çok derin bir mana vardır. Adam kendi bilmiyormu öleceğini.kişinin ölmesiyle birlikte yakınlarına bir görev düşer , ölen kişi bu sözü söyleyerek onu bundan mahrum birakiyorsa , sözü soylettirenin kişiliği oturmussa ölene kadar vicdan azabı ceker. Bunla çok alakalı değil ama bir örnek vereyim. Çocukken top oynamaya gidersin ters dustugun biri sana , sen gelme dediği zaman çocuk aklinla bile koyar sana.

Aklıma bu geldi gerçekçi bir örnek vermek için birilerinin oluyor olması lazım.

0|0
    0|0
  • duygusal kapasite meselesi seninki yeterli değil ondan anlamıyorsun

0|0
    0|0
  • "Ulan ölmüşsün, hala neyin tribini atıyosun...?"

Sesli güldüm.

0|0
    0|0
  • Bu yeni nesil sanmıyorum bırak mezarı bayramda büyükleri bile ziyarete gitmiyor harbiden bu yazar neyin kafasını yaşıyor ya :D

0|0
    0|0
  • hani derler ya ,ne ölüsüne, ne dirisine, gitmem

oda hayattayken gelmedin ,ölüncede gelme mezar taşımı götüne falan sokarsın inim inim inlersin duymak ,istemem !...

0|0
    0|0
  • bir duanı bile istememem anlamına geliyor.

0|0
    0|0
  • öylesine darıldımki ölsemde yakınıma gelme..hesaaabıı=)

0|0
    0|0
  • ruhum şad olsun yeter

0|0
    0|0
  • Iki cihanda da elim yakandadir diyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...