Burak Yılmaz'ın sol kanata oynamasını nasıl buluyorsunuz?

Burak Yılmaz'ın yeni mevkisini yani sol kanata ki perfirmansını nasıl buluyorsunuz?

Mancini geldiğinden beri Burak'ı solda kullanıyor onu sol da kullanması doğru mu sizce 3.sezon da yüze yakın gol atmış futbolcunun mevkisini değiştirmek ne kadar doğru?

Açıkçası ben Burak'ı sol da daha çok beğeniyorum. Sanki eskisiinden daha çok takıma yardımcı oluyor gibi.

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Tek forvet daha iyi oluyor. Çünkü çift forvette vesley yok oluyordu, selçuk melo etkisiz kalıyordu ve takım dar alanda kalıyordu. şimdi tek forvette kanatlar rahatladı melo selçuk vesley hucuma daha rahat katyılıp golde bulabilirler. Burak solda daha iyi en azından asist yapmya başladı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• sırtı dönük top alamıyor diye sola kaydırmış diyolar doğru sırtı dönük top alma 0 ama bazen şaşırtıyodu beni geçen sene en azında faul alıyodu topu kaybetmiyodu sol kanatta ben buraktan bir sol açık performansı beklemiyorum öyle topu alsın sürsün içeri sokulsun şut atsın çizgiye insin orta yapsın çok zor top sürmede yok adamda ancak oyun rakip sahadayken forveti 2 lemesini bekliyorum ara sıra defans arkası koşu yapar drogbayla yer değiştirir en azından koşar pres yapar defansa gelir ama daha ciddi bir rakiple de görmedik benim gol atsada şahsen beğenmediğim bir oyuncudur trabzonda ki ilk gol krallığında çok severdim daha mücadeleci ve iş bitirici gelirdi ama yinede elinden geleni yapsın koşsun takımda kazansın canımız sıkılmasın

0|0
    0|0
  • forvette oynamasın da :D çünkü çok gol kaçırıyor deliriyorum isterse defansta oynasın hiç problem değil yeter ki daha gol kaçırdığını görmeyeyim gerçeği kaleci de oynasa gol kaçırır o ama neyse:DD

0|0
    0|0
  • Pas kabiliyeti olmayan oyuncuların kanatta oynaması taraftarı olan biri değilim. Burak forvet özellikleriyle ün yaptı, yeniden kanada çekmek golcülük yeteneklerini baltalar. Kaldı ki kanat oyuncusu olabilmek için ne top tekniği var, ne de oyun zekası yüksek. İkili forvetin koşan adamı, yani Drogba ile beraber oynandığından daha faydalı olur. Bu zaten tescilli geçen seneden. Kanat oynadığında da pozisyon bulur ama ne forvet oynamanın rahatlığını hisseder, ne de kötü başladığı bir maçı kendi leyhine çevirebilir.

0|0
    0|0
  • çizgiye fazla gömülmeden oynuyor aynı gecen sene sneijderin oynadığı gibi mancininin kanat oyuncusu oynatmadığından kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • bi izleyelim bakalım

0|0
    0|0
  • yedek kulübesinde dursa çok daha faydalı olacak bizim için...

0|0
    0|0
  • Mancinin elindeki kadro zaten onun gözünde yetersiz, elden geldiğince en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyor oyuncu kıtlıgında, en azından iyi kötü kanadı çalıştırıyor burak ile, şu an için doğru tercih.

cut.

0|0
    0|0
  • Defansta oynasa yine ofsayta düşer. Fenerbahçede oynarken aragones boşa sormamış burak ofsaytı biliyormu diye:)

0|0
    0|0
  • Abi hayatta futboldan hiç haz etmem ama futbol muhabbeti yapan kız da harbi hayattan soğuma sebebim :)

0|0
    1|1
  • bu soruyu bile gizli sormuş yok artık

0|0
    0|0
  • puahahahahhahahahaa kadınlarda futbala elini attı

0|0
    0|0
  • tek istegim para ederken gitsin

0|0
    0|0
  • Adam hayatının en verimli pres performansını sergiliyor.. iyi iyi, böyle iyi..

0|0
    0|0
  • bu sene idare etsinler de seneye sepetlesinler şu adamı.

0|0
    0|0
  • kaleye bile girer o ama kendini sokar

0|0
    0|0
  • allasen bırakın gitsin takımdan

0|0
    0|0
  • Ben bir Fenerbahçeli olarak aynı fikirde değilim.Nedenine gelince,birincisi kanatta oynamak için yeterince hızlı değil,belki bir santrafor olarak Türkiye de iş yapar,ama kanatta ve ya ileride bence santrafor dışında başarılı olamaz.Hücum hattında sadece en önde,santrafor olarak görev yapabilir.Ayrıca,top tekniği zayıf,çalım atması ve rakip takımdan adam eksiltmeside iyi durumda değil.Bu tip oyuncular Avrupa da,santrafor olarak bile pek tercih edilmiyor.Çünkü,Avrupa takımları uzun mesafe koşmasa bile,yakın mesafede çalım atabilen,adam geçebilen golcüleri tercih ediyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Burak'ın önceden de oynadığı bir mevkiydi ve Mancini'nin onu böyle oynatması gerçekten çok iyi oldu adam kendini gösterdi gerçekten iyi bir grafik sergilemeye başladı umarım 1 gol daha atar ki atacakta kral 100ler kulübüne girecek teşekkürler Mancini,teşekkürler Burak,teşekkürler Galatasaray

1|0
    0|0
  • mançini acımıyor orda da oynayamazsa burakı kadroya almaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...