Tüm ışıkların birden kapandığı o an, karanlığın derinliğinde neler düşünürsünüz?

Düşünün ki evdesiniz, gerek aileniz gerek yalnız. Aniden elektrikler kesiliyor, ne zaman geleceği konusunda bir fikriniz yok. Kafanızı pencereden dışarı çıkartıyorsunuz, aydınlığa dair hiçbir belirti yok. Her yer karanlık.

Yatağınıza doğru ilerliyorsunuz. Etraftaki cisimlere çarparak da olsa bir şekilde yatağınıza ulaşıyorsunuz. Bu esnada da mum ve çeşitli ışık veren her türlü materyalden uzaksınız. Olmadığını varsayın.

Aklınıza ne gelir ya da neler yaparsınız?

0|0
1023

En İyi Erkek Görüşü

• Düz adam: Yıl 2013 hala elektrikler kesiliyor mk.

Romantik adam: Ne güzel. Şimdi pencereye ulaşabilirsem yıldızları görebilirim.

Yorgun adam: Uyuyayım bari. zzzzz

Sakar adam: Ahh. Bu nereden çıktı? Ulan ayağı yine vurduk. Offf(dandik düşme efekti), süpürgeyi kaldırmalıydım.

Felsefik adam: Neden varız? inciswf.com/1290044914.swf

Ben:Elektirk mi kesildi? Şimdi varlığı filan sorgulamalıyım sanırım. Çok sıkıcı. Sevgilim olsa pencereden yıldızlara bakmamı beklerdi herhalde. Gene saçmaladım ya. Yıl 2013 hala elektrikler kesiliyor mk. Neyse yatayım bari. Ahh. Bu nereden çıktı? Ulan ayağı yine vurduk. Paldırr(dandik düşme efekti). Biliyordum. Süpürgeyi kaldırmalıydım. Çok da yorgunum. Yatağa kiim gidecek. Uyuyayım bari. zzzzz

Hepsi veya hiç biri.

3|0
    1|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• gozlerın bellı bır sure sonra karanlıga alısır artık o kadar karanlık gelmez

heralde uyumayı dusnurum her yer karanlık tam uyumalık.

Haaa tutki uykm yok dısarı cıkar 2 takılırım gece sokaklar sessiz ve bomboş olur dısarıda bir gecenin karanlıgında bos sokaklara yollara kaldırımlara doya doya canım cok cektı yaa ben gidem 2 tur atam saat 00:00 i gecti ne guzel bombostur sımdı ;)

1|0
    1|1
  • 1 saat uyusam o zamana kadar elektrik gelir heralde diye düşünürüm.

ama genelde yattıımda hemen uyuyamam,

aklıma en olmadık gereksi ne varsa hepsi gelir...

1|0
    1|1
  • Oooooovvv çok etkileyici b i soru olmuş :D her mili metre karesini hissettim anasını satim . O an ; lan 3 harfliler G . T ünüz yemiyo dimi aydınlıkta aklıma gelmeye diyorum :>)

1|0
    2|0
  • Ne düşünücem bütün gün koşuştur çabala et

devirir kafayı örter kıçı yatarım

Dipnot.

şuan mantıklı düşünemeyecek kadar yorgun hem bedenen hem zihnen.

1|0
    1|1
  • cinler,hayaletler,ruhlar,şeytanlar,yaratıklar vs ne kadar gerçekten uzak korkutucu obje varsa gelir aklıma yorganı üzerime çekerim ayak parmak ucum dahi açıkta kalmayacak şekilde büzüşüp uyumaya çalışırım ve bilmediğim duaları ışıklar gelene kadar okurum

3|0
    1|1
  • Anlattığın durumda, yatar uyurum.

Öyle bir durumda, yapılabilecek tek şey bu bence.

Herkese göre değişir, tabii ki...

1|0
    1|1
  • Cinleri düşünür ve korkarım ister istemez sonra da felak-nas ve ihlas surelerini okumaya başlarım.öyle oluyor elektrikler kesildiğinde

0|0
    2|1
  • dışarı çıkmak isterdim o an. Her karanlıkta kaldığımda dışarısı daha da güvenli geliyor bana niye böyle bilmiyorum ama korkmuyorum da ..tuhaf bir durum.

1|0
    1|1
  • owwwwww karanlıgın içinden bir cin fırlayıp üzerine atlıcak sen anneenenenenenene diyip oldugn yere yıgılcan :)))))

2|0
    1|1
  • Oldugum yerde bir sure durup gozlerimin karanliga alismasini beklerim daha sonra etraftaki hicbirseye carpmadan yatagima gider gozlerimi kaparim ve kafami dinlerim...

Artik elktrik gelmesede olur.

1|0
    1|1
  • ben karanlığı severim hatta bayılırım, 1960'larda terkedilmiş bir hastaneye gitmiştik geçen sene arkadaşlarla, her yer karanlıklı ve kendimizi orada öldürebilirdik, karanlık adrenalindir. görmediğin şeylerden korkma :)

2|0
    1|1
  • Etrafımı aydınlatacak bir şeyler bulmaya çalışırım.

2|0
    1|1
  • seks gelir sevgilimin vücudunu ararım

2|0
    1|1
  • tam düşünme fırsatı işte. otur düşün yat düşün. kesin çözersin

1|0
    1|1
  • ben gıder vurur kafayı yatarım sonra da 100mılyar doları kazanmak için bu gun ne yaptım dıye düşünürüm

1|0
    1|1
  • Geçmişte yaptığım bazı şeylerle ilgili ''acaba böyle yapsaydım nasıl olurdu'' senaryolarıyla geçiririm genelde.

1|0
    1|1
  • Gelecek telaşı :) Bir de geçmişimde bana kazık atarak gidenleri geçmenin derdine düşerim. Sonra sinirlenir kalkar volta atarım .

1|0
    1|1
  • Yaşadığım bölge de elektirik gitti mi 1 saatten aşağıya gelmiyor. 1 saat onu mu bekleyeceğim der yatarım

1|0
    1|2
  • Biraya devam ederim.

2|0
    1|1
  • uyandığımda elektriklerin gelmiş olcağını...

2|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 10

• Aklıma tek gelecek şey, tuvaletim gelirse nasıl gideceğim olur ;) Ve kesin tuvaletim gelecektir :)) gıcıklık ya kesin gelir :D :D Yoksa elektrik kesintsi ya da karanlık sıkıntı değil :D

1|0
    1|0
  • Ben o kafayla bide bişey mi düşüneyim yaaa ödüm bokuma karışırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

3|1
    1|1
    • Ananı havlatırım, onu dinlersin o zaman.

• Yönetim görsün işte. Adamı engelliyoruz, ama anında üyelik alıp bık bık ötebiliyor.

Şu aktivasyon durumunu bi' elden geçirin.

Rose, itlerine söyle ötmesinler.

• Allahım hep mi beni bulur bunlar ya. Ne yapabilirim her boka atladıktan sonra bıktım.

• Niyeyse o an "yarın filanca şey yapıcaktım hep de elektrikleri lazım olunca(!) keserler zaten poff bir an önce gelse..." tarzında şeyler gelir.Herkes korkar ben aksine karanlığı severim ama elektrik olayına kızarım.

1|0
    1|1
  • Sen inanıyor musun bilmem, ama ben türlü varlıklara inanıyorum. İlk aklıma gelen bu olur o anda. Gözler işe yaramadıgına göre, içeriye bagırırım ki bir ses alabileyim bizimkilerden.

1|0
    1|0
  • Yıl olmuş 2013, hala elektrikler mi gidiyor derim.

2|0
    1|1
  • sadece iliklerime kadar işleyen korkuyu hissederim. bişey düşünemem. :D:D

2|0
    1|1
  • Ayıpca şeyler.

2|0
    1|2
  • uyurum hemen jülidecim

1|0
    1|0
  • İçim acır