Bu nasıl bir zihniyettir anlamıyorum :S

Bugün iş yerimde 2 personel arasındaki bir muhabbete kulak misafiri oldum..

1 personel aşırı komanist öyle böyle değil adamın yaşam tarzı farklı değişik birşey..

konu evli bir bayanın bekar bir erkekle ilşkisinin normaldir olabilir demesi ile benim bütün algılarım frakansım çöktü

bu nasıl bir zihniyettir nasıl kafadır anlamadımki..

kınamak gibi olmasın ama bu adam neyin kafasını yaşıyor olabilir ?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• benim algılarım frekansım çöküyor ama elimden birşey gelmiyor böyle gelmiş böyle gidiyor

0|1
    0|0
  • iğrenç ama onların hayatı

0|1
    0|0
  • Evli bir sevgilisi vardır, kılıf arıyordur o komanist.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Iste bunun gibi adamlar sonra araba "kazasinda", o kadinlarin kocalari tarafindan vuruluyorlar :D

Merak etme onlar kendi kendini cözüyorlar.

0|1
    0|1
  • onların ideoloji ve görünüşleri özel hayatlarını kapsamıyormuş bu kadar basit :D

geçen sene görmedinizmi mhp milletvekilleri eski subay eşleriyle rus ajanlarla alt alta üst üste, işte bu ideolojilerin çöktüğü noktadır, kavga edersin dövüşürsün ama sonunda iş uçkura gelince çözülürsün...

0|0
    0|0
    • şu olayı diyorsan insanları yalnış bilgilendirme

link

• yahu baykal kabul etti bu oldu dedi, vekiller evet bu oldu dedi istifa etti. hatta kameradakilerin tıbbi testleri yapılıp onaylandı bile. esas siz milleti kandırmayın üstünü örtmekse çaba boşuna.

ben başkasına benzemem, ben kimseyle evlilik dışı ilişki yaşamam. beni kismeye hele kendine benzetme. ben karaktersiz insan değilim.

link

• ha mevzuda mhplilerin seks kasedi meselesiydi ana mevzudan uzaklaşmayalım net izlemediysende izle link

bu kasetleri kabul edip istifa ettiler zaten.

• komünist olmasını vurgulaman nasıl bir düşünce yapın olduğunu açıklıyor zaten ama yine de söyleyeyim.komünist örgütlerde kadın erkek ilişkilerine çok dikkat edilir.aynı örgütten kız ve erkek arasında yoldaşlıktan öte bir ilişki olamaz.eşini aldatan birisini örgütte barındırmazlar falan.ama milliyetçileri görüyoruz her gece pavyon ;)))

1|2
    1|1
  • Komünistlerin alayını...

1|1
    1|2
    • "Komünist örgütlerde ilişkilere dikkat edilirdi" diyen zihniyete PKK nın seyyar bir genelev olduğunu hatırlatmaya gerek var mı? Hele de sözde liderlerinin kadınları "kutsaması" olayı varken... Buna ossurarak gülsen terbiyesiz derler şimdi.

• Dünya üzerinde milyarlarca insan var , hepsinin düşüncelerini bilsen felç geçirirsin

0|1
    0|0
  • BU zihniyeti sorgulayan zihniyet nasıl bir zihniyet

0|1
    2|3
    • aynı boku aşırı dinciler milliyetçiler yapmıyor mu sanki

Yükleniyor...