Acil arkadasimız yoğunbakımda

arkadsımız intar etti yasadiğimiz içedeki hastaneye götürdük orda 2 bucuk saat tedavi gördüktan sonra ildeki merkez özel bir hastaneye sevk ettiler yanlarında bende gittim arkadasımı oraya bıraktım yogun bakıma aldılar durumu cok agırdı giriş falan yaptırdm beni yogun bakıma almadılar ben tekrar ilçeye geldm su anda bilgi almak icin arıyoruzz hastanemzde böyle bir hasta bulunmuyor diyo sizce basına ne geldi ulaşamıyrzda kıza hc biseklde hastanedede yok acaba baska bir ile mi sevk ettiler ne olmuş olablir lütfen cevaplarnızı bkliyorm

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• afedersin keşke güzel şeyler söyleyebilsem ama , benim annem hemşire. onla konuşuruz bazen ... durumu kritik olan hastaları her zaman özellerden , devlet hastanelerine sevk ederler. hani Allah korusun ama , vefat ederse hastanenin adı kötüye çıkmasın falan diye. özel sonuçta ...

0|0
    0|0
    • devlatide arıyoruz böyle bir hastamız yok diyo özel hastaneye giriş yptıgımız halde neden hastamız yok diyo bari geldide surayya gönderdk desnler

• ne akla hizmet yalnız bırakıp dönüyorsunuz anlamadım ki.

• ben gittim kızın yanında yogum bakımdan içeri sokmadılar beni bizi oraya götüren ambulanstaki görevliler seni hiç bir zaman içeri almıcklar durumu cok agırı günlerce yogun bakımda kalack dediler bn illaha gelmem sizle burda kalcm dedm ama bni zorla götürdüler adamlara yalvrdm gtmeym dye ama gtürdüler anlatblimuym

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Özel hastaneden devlet hastanesine gönderilmiş olabilir.Üniversite hastanesi filan var mı dediğin ilde?

0|0
    0|0
  • bana mesaj atmışsında mesaj alımın kapalı cevap atamıyorum sana

0|0
    0|0
  • Saat 5 ten sonra sevk olduysa daha sistemlerinde gözükmez hasta girişi.

0|0
    0|0
  • Telefonda sağlıklı bilgi alamayabilirsin, hastaneye gidersen öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • Başka yere sevketmişlerdir başka ihtimal gelmiyor aklıma..

Belki karışıklık vardır hastaneyi al aşağı edin bakın mutlaka araştırın polisi arayın gerekirse...

0|0
    0|0
    • artık polisi arayacagız o derece olduk gerçekten peki bize neden bilgi vermiyolar hangi hastaneye sevk ettiklerini bide giriş yaptırdım ben o özel hastaneye arayınca diyolarki böle hastaya giriş yapmadık diyorlar

• Hastaneye gidin, konuşun görüşün üst yetkiliyle filan, arkadaşların dediklerini dikkate al... İyice araştırın inşallah kötü bişey yoktur..

• vicdansız almasalarda bekle hastanede neden gidiosun

0|0
    0|0
    • yogun bakıma almadılar bni ilçeden gittiğim albulanstaki doktor zorla götürdü kız basına nasıl bekleyecksn dedi

• gidemiyorm işte sorun bu hemde gittim diyelm kız baska hastanede hangi hastane nerde baska ile mi sevk edildi ? nasl bulucgm gtsemde

• kendi acımdan düşünüyorum bak kendi açımdan eger benım arkadasım olsa yurttan kacmıstım ılk once gonderıldıgı ozel hastaneye gıderdım olmadı gonderdıklerı dıer hastanelere sehır dısına gıttıyse annesı babası en mantıklısı evde kalan erkek arkadaslarınızı gondrın emın ol gıderler

• sısteme gırmemişlerdır daha o yuzden

0|0
    0|0
  • daha kapsamlı bir hastaneye gönderilmiş olabilir, geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • sağolun ama kızdan haber alamıyoruz nasıl ulaşıcaz kayıp su anda bide resmen baska bir hastaneye gittiğini kesn nasıl ögrencez gttysede bilgi glmickmi

• hastaneye nerede olduğunu sorun ama bunu telefonla söylemezler, oraya gitmeniz gerekir, bir durum sözkonusu ise ailesine haber verilir

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevk etseler bile cevap verebiliyor olmaları gerekir, aileden olmadığınız için cevap vermiyor olabilirler

0|0
    0|0
  • ailesinin haberi var mı?

keşke yanından hiç ayrılmasaydın dönmeseydin

0|0
    0|0
    • sadece ablasının haberi var yanndan gitmemek icin yalvardm bnii zorla buraya getrdiler

• ablası baska bir ilde cıkıp gelemiyorm oraya maddi hiç bir gelirim yok gelemem diyo bileklerini tamamen kesmişti 80 tane hap içmiş alkol kullanmıs sigara içmiş en son uçurmdan atacktı kendini

• inanmıyorum ya derdi neymiş bukadar psikolojisi bozulmuş. nasıl bir abla ya bu borç bulsun gelsin kardeşi hastanede en azından hastaneyi tekrar ara ya da canım yanına git arkadaşın o senin

Yükleniyor...