Günün sorusu ?? .

Merhaba .siteye üye olalı fazla olmadı ama bende sorumu günün sorusu yapmak istiyorum .nasıl yapabilirim şartları nedir? Birşey daha sormak istiyorum sorulara puan verince ne oluyor soran kişi puan kazanıyor mu?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Günün sorusu 1000 xper puandır. Levelin en az 6 olması gerekir. Günün sorusu yapmak istediğin sorunun tarayıcında gözüken bağlantı adresini e-postanda yönetime yazıp gönder. veya buradan ; link 'xper kullan' seçeneğini işaretleyip günün sorusu yapmak istediğin sorunun linkini verip gönderebilirsin. Ufak bir hatırlatma; cinsellik kategorisindeki sorular günün sorusu olarak yayınlanmıyor :)

Puan verme mevzusuna gelelim..Soru siteye eklendikten sonra 24 saat içinde puanlanırsa verilen puanların ortalaması kadar (+0 +5 arası) xper puanı kazanırsın.

2|0
    0|0
    • Yöneticisiniz sanırım .Teşekkür ediyorum bilgi için .Peki sorumu günün sorusu yapınca puanım azalıyor mu?

• Teşekkür ediyorum sormak istediğim birşey olursa mesaj atarım iyi akşamlar

• 1) günün sorusu harcanabilir xper puanımdan düşünce xper seviyem de düşücek mi? yani günün sorusu sorunca xper5'ten xper 2lere falan mı gerileyeceğim?

2) site yöneticileri kimler? yanlarında GURU yazanlar mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• 500 tane soru cevaplıyosun 1000 exper kazanıyosun sonra günün sorusu yapıyosun bir bakıyousn yine sıfırsın :D

0|0
    0|0
  • link

Bu linkten Xper kullan seçeneğini seçip mesaj kısmına "Günün Sorusu: sorunun tam web adresi. " yazıp gönderiyorsun :)

cut.

0|0
    0|0
  • 4 adet vesikalık bır de ıkametkah getırırsen olur

1|1
    0|0
  • tebrikler günün sorusu ödülüne hak kazandınız dilediğiniz soruyu günün sorusu yapmak için ''SORU ADI'' yaz 5555 e gönder sorun günün sorusu olsun hadi iyigeceler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1000 xperin olması lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...