Fenerbahçe ülker 86 Cska moskova 60 görüşleriniz neler ?

Fenerbahçe ülker 86 Cska moskova 60 yorumları alalım Cska moskova gibi bir takıma 26 sayı fark attık :D Fenerbahçe ülker bu sezon Euroleague alabilr mi ?

Güncellemeler:
Malaga 84 - 57 Galatasaray LH buda diğer temsilcimizin maç sonucu :(

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe muhteşem bir iş yaptı yine euroleuge in en büyük şampiyonluk adaylarından birini 26 sayı farkla yendi sahadan sildik muhteşem takım muhteşem taraftar vardı bu akşam ama en muteşemi Oboradoviç yıllardır hasret kaldığımız şeyleri yapıyor genç jenarasyonu korkususca oynatıyor futbolda 22 yaşındailere bile genç diyenler Fenerbahçe takımına baksın ilk beşte oynayan Kenan 18 yaşında henüz keza metecan.melih bunlar gencecik çocuklar sonuna kadar yanındayız Obradoviç

Bu arada gs içinde üzüldüm bu kadar farkı haketmediler ama devamlı gelen sakatlıklar takımın belini büküyor 2 maç üst üste kaybeddiler ama moral bozmasınlar bu turlar ısınma turları bir şekilde top 16 kendilerini atarlar önemli olan top 16 ve ben bu potansiyeli görüyorum gs da onlarda başarılı olurlar kaza olarak görsünler bu malubiyeti

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fenerbahçe'nin başında 8 EL kupası almış olan bir teknik direktör var iyi olmasalardı ayıp ederlerdi zaten ama bizi ezme gibi bir lüksü yok hiçbirinizin biz her yerde başarılıyız ve kesinlikle iyi yerlere geleceğiz sakat oyuncularımız var geçerli sebeplerimiz elbet var

0|0
    0|1
  • barcelonadan sonra cskayıda farklı yendik obrodoviç farkı

0|0
    0|0
  • çok iyi sonuç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bir beşiktaş taraftarı olarak imrenerek takip ediyorum Obrodoviç yönetiminde ki fenerbahçeyi.bu sene çok farklı olacak gibi.ligi zaten süpürür ama euro lig de kupa neden olmasın

0|0
    0|0
  • "İyi ki Fenerbahçe'liyim" dedirten bi' şeydir yahu bu..

0|0
    0|0
  • abi fenerbahçe uçtu yeni koç deha adamın kupa sayısı galatasaray basketbol takımının aldıgı kupalardan fazla :)

0|0
    0|3
  • bi galatasaraylı olarak, fenerbahçenin aldığı galibiyetten dolayı gurur duyuyorum helal olsun devamı gelsin inş

0|0
    0|0
  • obradoviç diyorum başka da bir şey demiyorum...

0|0
    0|0
  • Tecavüz bu :D

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Cska moskova gibi basketbolun bayern münihini yenmek kolay değil.

0|0
    0|0
  • bildiğin tecavüzdü olay. böyle gidersek alırız ama inş bozmazlar

0|0
    0|0
  • masallahi var takimin guzel bir hava yakaladik ama pota altina bir ayu almamiz lazim gibi

0|0
    0|0
  • alayına giderrr :))

0|0
    0|0
  • The soldiers of Obradovic.

0|0
    0|0
  • abrakadobra :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...