Sizce çiçekler bizi anlıyor mu?

Çiçekleri çok ama çok seviyorum hatta bazen onlarla konuşuyorum ne biliyim sanki bana cevap verecek gibi sizce çiçekler bizi duyuyor mudur konuşunca açar mı?

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• bütün canlılarda bulunan DMT maddesi var. DMT maddesi evreni algılama şeklimizi değiştiriyor. Tüm canlılarda olduğundan canlılar arası ortak dil gibi görünüyor. Biraz araştırabilirsin. Ama bu ne kadar doğru bilmiyorum. Bir enerji akışı var, bence anlıyorlar. Örnek vermem gerekirse şiddetli müzikle rahatlatıcı müziklere maruz bırakılan bitkiler arasında fark oluyor. Bitkilere böyle etki oluyorsa demek ki duygulardan anlıyorlar.

0|0
    0|0
    • bunu bende duymuştum müzik falan çiçeklerim bazen soluyor heralde bazı konulardan hoşnut değiller

• devics; uzun ismi Dimethyltryptamine'dir. DMT garip bir şekilde, insan vücudunda bir doğarken birde ölürken yüksek miktarda salgılanıyor. Onun dışında da günlük hayatımızda gece rüya gördüğümüzde bir miktar salgılanıyor. Dışarıdan DMT aldığımızda evreni farklı görüyoruz, renkler şekiller çok farklı oluyor, zaman değişiyor vs. şuan uyuşturucu kategorisinde ama ilginç bir madde diğerlerinden çok farklı

• yazın için teşekkürler en iyi cevap :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne yalan söyleyeyim, çiceklerle konusman çok tatlı.

Bilimsel araştırmalara göre konuşulan çiceklerin daha çok canlı olduklarını ve diğerlerine göre daha geç solduklarını söyleyen makaleler var.

Ne kadar doğru bilemem. Ama inanıyorum.

İnsan konuşacak kişi bulamayınca derdini nasıl da yeşillikte arıyor ama..

Yalnızlık böyle boktan işte.

0|0
    0|0
    • çok doğru yalnızlık çok kötü çiçekler de giderse sanırım duvarlarla falan konuşmaya başlayacağım

• bizi değil ama sizleri anlar bence çünkü siz de çiçek sayılırsınız, e doğal olarak çiçeğin halinden çiçek anlar :) biz de öküzlerle çok iyi anlaşırız :)

0|0
    0|0
  • anlıyormuş bir keresinde annem bir çiçeğe hiç güzel değil demişti diğer çiçeklerle kıyaslamıştı ertesi sabah toprağı taş gibi rengi atmış dalları sarkmış yaprakları dökülmeye başlamış fena bir durumdaydı ilginç :) :) :)

0|0
    0|0
    • ayy özür dileseydiiii :D

• dilemezmi sonra tabi diğerlerini nasıl seviyosa onada öyle davrandı aynı akşam normale döndü hatta diğerlerinden bile daha canlı gözüküyordu şimdi ise annemin en sevdiği çiçek :) :) :)

• İnsanlarla doğa arasında sınerjı Olduğu açık ve net, tabi bıtkılerde söz Konusu.

Ama bunu yaparken yalnız Ol, Çunku delı dıye goturmesınler dıkkat et.

0|0
    0|0
  • Cevap veremeseler de , anlamasalar da bizi hissettiklerine inanıyorum .

0|0
    0|0
  • Adres

Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları E. A. Hastanesi

34147 Bakırköy / İstanbul

Telefon:

+90 212 409 15 15 (Santral)

Faks:

+90 212 409 15 95 (Santral)

+90 212 572 95 95 (Başhekimlik)

+90 212 571 15 09 (Satın Alma)

+90 212 660 15 87(Eczane)

0|0
    0|0
  • Kaktus yetistiriyodum, ama hep soluyolardi, anlamiyodum. Sonra uzerlerine isemeye basladim. Artik cok iyi anlasiyoruz.

0|0
    0|0
    • iğrençsin hahaahaha :D bende denesem mi

• Psikolojik durumun idrarin pH sini etkiler. Benden soylemesi. Ama sakin kaktuse iseme :)

• haha :D

• evet duyuyor sevgili kardeşim onlarda bizler gibi, ayrıca senide çok seviyorlar!

idare edin millet sevaptır :(

0|0
    0|0
  • Eniştemde aynı senin gibi , ama o sadece şarkı söylüyo çiçeklere. Onunla ben ilgilenıyorum senınle 5. boyuttan Salih ilgilensin

0|0
    0|0
  • Bende severim çiçekleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• anlıyor

.

0|0
    0|0
  • kesinlikle anladıklarına inanıyorum anneannem çiçeklerine hep sevgiyle yaklaşır ve o çiçekleri görmen lazım o kadar güzel oluyorlarki ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...