Regl döneminde ne düşünürsünüz nasıl bir psikolojiye sahip olursunuz ?

Regl doneminde ne düşünürsünüz nasıl bir psikolojiye sahip olursunuz ? Örneğin sevgilinizeo donemde nasıl davranırsınız ?

Güncellemeler:
O donemde oldugunzu biz nasıl anlarız ya da anlamalıyız ? Sevgilinize soguk davranır msınız peki ?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• soğuk davranmam aksine daha çok sırnaşırım kedi gibi :Dama hasta halsiz bir şekilde benimle ilgilensin diye yaparım çünkü o dönemde benimle ilgilenmesi çoook hoşuma gidiyor ... nasıl anlicağın konusuna gelirsek normalden fazla sinirliyse normalde kızmadığı şeylere kızıyorsa ya da rengi solmuşsa halsiz görünüyor ve en önemlisi sürekli çikolata yiyorsa regl olmuştur :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Normal davranırım. Bir değişiklik olmaz.

0|0
    0|1
  • Ben mesela kahvalti yaparken sevgilimle ekmegimi aldi diye bagira bagira agladim ana avrat sovdum.surekli sinir ve duygu cokuntusu yasadigimiz icin sagimiz solumuz belli olmaz

1|0
    0|1
  • Bu bahane değil gerçekten agresif sinirli oluyorum. Sakinleşmek için illaki mutlu olacağım şeyleri yiyip içmeye çalışıyorum. Anlayacağın çekilmez bir kız oluyorum yine, aksi, lanet.

0|0
    0|0
  • gittiğimiz bir mekanda sürekli wc ye giderim felaket çikolata yerim ve aşırı sinirli olurum. sevgilim zaten anlar hemen bir daha yanıma geleceği zaman bir zahmet çikolatayla gelse ne güzel olur bir poşet çikalata offf yaaa çikolata istiyorum zaten regl dönemindeyim allah allah ya bir çikolata bile almıyo öküz insan sorarım ben ona yarın ama

0|0
    0|0
  • Pek fazla o güne özel şey düşünmeyiz ama duygularımız -neredeyse tüm duygularımız- daha abartılı olur.Mesela sevgilime normalde kızmayacağım bir durum için saatlerce kavga çıkarmışlığım var.Veya sürekli olarak sevgimi hareketlerimle göstermeye çalışırım -sarılmak falan-.Normalde çok sevgimi belli edemiyorum sanırım.

Onun dışında çikolata, tatlı yemek için mükemmel bir bahanedir bu durum.

0|0
    0|0
  • Sinirli ve aşırı duygusal olurum, her şeye alınırım, hatta bu davranışlarımdan dolayı durum bir hafta önceden çok rahat anlaşılır.

0|0
    0|0
  • aslında bzde bir değişiklik olmuyor yani bizim anladığımız bir değişiklik olmuyor. ama bu yaz sevgilim o dönemimde bana çok sinirleinip hasta mı oldun kızım sen akşamdan sabaha değiştin demişti ve haklıydı akşamdan sabaha hasta olmuştum :)

0|0
    0|0
  • o dönemde hormonlar biraz değiştiği içi n hassas ve sinirli oluruz .. yani çok konuşulsun istemeyiz ilgi isteriz sevgilim o dönemde beni sarıp sevgisini belli etsin isterim ne bilim şevkat isterim yani ..

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir ben önceki 3-4 gün kocama kök söktürüyorum resmen

adetimin ilk 2 günü abazometrem 180 :)

bittikten sonra da kızgın kumlardan serin sulara :D

0|0
    0|0
  • Cok sinirli olurum.pireyi deve yaparim hemen parlarim.herseye bazen oturur aglarim.bide canim.cok cikolata ceker :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kimileri cekilmez

kimileri normal

kimileri azgın

kimili masum.

azıma sıçsa bişi demem susarım cikolata ve sıcak torbamla giderim :)

ama değerimi bilmiyorlar namııssızlar.

5|0
    0|0
  • benım kız saldırıyodu bana

0|0
    0|0
Yükleniyor...