Sizce onu aramalı mıyım?

Ben bir süredir bırını sevıyorum aynı okuldayız bugün numarasını öğrendım. ve ben bısı olmadıgı ıcın cok uzuluyorum bazen goz goze gelıyoruz falan ama ıste ben onun hakkındakı bır cok seyı bılıyorum.Arkadasım benım bısı yapmadıgımdan sıkayet edıyor dıyorkı bence onu aramalısın ısmını soylemeden konusmalısın bıraz sızce yapmalımıyım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ara gıtsın bekleme bır dakıka bıle bız gurur yaptık sevdıgımız kız elımızden gıttı

0|0
    0|0
    • ya benı ıstemezse korkusu var ıcımde ıste sonnucta aynı okuldayız yuz yuze bakıyoruz.

• harbıden tavlamıs senı :)

• ahaha :D ama kucuk bır ayrıntı var bana bır sene once kücük bır cıkma teklıfı etmıstı. fakat arkadaşlarım yuzunden hayır dendı ve aıle sorunları yanı öyle gorup beğenme degıl ama yanı off uunutmuştur bıle dımı :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence ortak bir arkadaş bulup arkadaş ortamında oturup konuşup onu etkilemen daha güzel olur. Sana karşı bir şeyler hissediyorsa zaten belli eder. Şahsen ben gizemli kız ayaklarını sevmem ama karşındaki seviyorsa hoşuna gider. Tercih senin.

0|0
    0|0
    • ben bıraz utangacım onun sınıfına bıle gırmıyorum ya off :(

• Sen bul bir ortak arkadaş bir gün okuldan sonra sohbet ortamına katıl orada bir iki cümle et yeter. Çocuğun ilgisini çektiysen zaten sana pas atmaya başlar :)

• hemen araman doğru olmaz çünkü o zaman götü kalkar önce onun seni farketmesini sağla o sana gelsinki daha sonra bişey olursa kolayca tekmeyi basabil

0|0
    0|0
    • öyle dıyorsun ama yanı daha ne kadar bekleyecegım kı çok oldu

• o zaman gidicen ulan ben seni seviyorum lan seni gördüğümde kalbim pır pır ediyo lan de tamam dır sahsen bir kız gelse bana böle dese ayaklarına kapanırım :)

• Soru başlığını okudum sadece ve eğer değer ise ara.

0|0
    0|0
  • ara kanka ara birdaha nerden gelecen dünyaya tadını çıkar reddedilirsin kabul edilirsin hepsinden zevk almaya çalış

0|0
    0|0
    • öylemı dersın hadı bakalım ama ıste aynı okuldayız reddederse nasıl yuzune bakıcam

• bakarsın brad pitt değil ya sanki bana.

Kızlar Ne Diyor 1

• ismini söyleyerek konuş bence erkekler bizler gibi bu durumlara o kadar takılmaz seninle rahat bir şekilde sohbet edicektir cesaretli olman hoşuna bile gidebilir

0|0
    0|0
    • hıcbır fıkrım yok o kadar korkuyorum kı ya değermı onu bıle bılmıyorum

• tesekkurler denemekten zarar çıkmaaz değilmii :D

• çıkarsa da en azından denedim dersin diğer türlü için içini yicek en azından sonu kötü de olsa bir kere üzülceksin bu şekilde daha çok takıyorsun kafana

Yükleniyor...