Sizce dengesiz mi? ne istiyor

arkadaşlar eski erkekl arkadşma mesaj attm bugün sevgilin var galiba hayırlı olsun dedim bana bence senin var benim yok dedi bende saçmalama dedim okul iş dersaneye uyumaya zamn bulamıyorm dedim dediğin mümkün mü sence dedm bni tanıyosn olmaz dedim sevdiğimi biliyo sonçta eni de ayrldk bana evet mümkün dedi bnde nerden çıkardın dedim faceden mi gördün dedim o da ne facesi ben bakmıyorm senin profiline dedi bnde ama yanlış biliyosn dedim bna üf git basımdan dedi snra bnde iyi ne dşünüyosa düşün dedim daha da atmam mesaj dedim bb dedi bnde atmadm mesaj yani biliyo duygularımı ve böyle diyor sizce bu ne yapmaya çalışıyor

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• seni istemıyor. azcık kıskanma var gibi ama bıseylerı kendıne yediremıyor ayrılık sebebınız neydi

0|0
    0|0
    • saçma bir sebepti ayrlıdı gitti ama bana bayrmda felan kendisi attı mesj

• bu bildiğin amele yaw cocuk olgunlasmamış canım k.bkma ama 12-13 yaslarında ergenliğe yenı gırmış kız cocugu gibi kendı kendıne birşeyler cıkarmalar trip atmalar salakca kıskanmalar yapmayın sunu bu konuda uyar onu seviyor ama kendı kendıne triplere girmiş yediremıyor halbukıyse ortada hiç bişey yok. Seviyorsan sağ cebıne koy dursun mesaj atma atma derken hani peşinde koşma bellide etme öyle sevdiğini. Bna kalırsa vur tekmeyi daha olgun birini bul cok mutlu olursun güven

• 21 yaşnda yani seviyo mu ki

Erkekler Ne Diyor 2

• anlaşılan demişsinde demişsin. Bi ara artık dememişsindir dedim ama yine demişsin. offf ben ne diom yaaa.

0|0
    0|0
  • uzak durmanı istiyo galiba

0|0
    0|0
    • zaten istemiyorm da sadece merkk ettm yani anlarsn

• rica ederim

• bide tekrar aradı bugün ve konuşuyodk bn biraz soğk davrandm bana konuşmak istemiyosan kapatalım dedi bnde yoo ddim konuşalm snra işte istediğin zaman arayabilirsin mesj atabilirsin dedi ne bu şimdi ?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...