Sizce istedigim basariya ulasabilirmiyim?

arkadaslar pazar gunu haric hergun 18:00-19:00 arasi spor yapyorum.on-arka kol,omuz,sırt kaslari,bacak,göğüs,alt ve ust kaslari,kalca kisacasi.vucudun butun kas gruplarini calistiriyorum.bu soyledillerimin hepsini hata da 6 gune boldum 1 er saat olmak sartiyla calisoyorum sizce onumuzde mart~nisan-haziran aylarina kadar guzel vucud yapabilirmiy hareketlerin hepsini uzman kisilersen ald oyle kafadam falan yapmiyorum yani istedigim disardn yaptigim sporun belli olmasi yaani vucudun kendini gostermesi..

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• amacına ulasırsın aynı sekilde devam edersen ;)

0|1
    0|0
  • düzenli beslenip sporu aksatmazsan biraz şekle girebilir ama six pack,adonis falan hayal etme :)

0|1
    0|0
  • Bölgesel çalışmalısın ve haftanın 3-4 günü gitmelisin iyi bir beslenmeyle 3-4 ayda iyi bir görünüm kazanabilirsin

0|0
    0|0
  • ulaşabilirsiniz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• salondamı yapıyorsun evde bireyselmi? Birde programın çok yanlış haftada 6 gün çalışılmaz en fazla 4 gün çalışmalısın ama ideal olanı bence 3 gündür. 1 gündür çalışıp bir gün dinleneceksin. Ve çalıştığın sıradada kaslarını zorlamalısınki gelişsin. Beslenme daha önemli bir kısımdır ki zaten araştırmışsındır. Çalıştığın günlerde 1 saat yeterli bir süredir

0|0
    0|0
  • kardeşim sorunun tamamını okumadım baştan yanlış programa sahipsin 1 saat 6 gün yanlış bir uygulama 1 gün ara verip çalışman lazım uzman görüşü kasların 24 saat dinlenmesi gerek yapı taşları iyileşmesi için sporcu besinleri bile kullansan doğru bir hareket değil spor günlerini bir gün arayla yapıp pramit çalışma sistemine geçersen daha iyi gelişim sağlarsın

0|0
    0|0
  • belsenme ve kardiyo olmadan yemeği kaşıksız yemek gibi birşey bu kaslar dinlenirken gelişir ve sıkı bir beslenmeyle

0|0
    0|0
  • Güzel Kardeşim Yanlış Porgrama Göre Hareket Ediyosun Bu Şekilde Vücut Gelişmez Hatta Sakanlanma Riskin Bile Var

0|0
    0|0
  • www.gencvefit.com gel beraber uyguluyak :D forma gireceğimiz kesin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...