Askere gidenler bakarmısınız

bir erkek sevgilisine güvewnmiyorsa ve yakında askere gidicekse askerde nasıl bir değişim yaşar sizce yani dahamı çok bağlanır yoksa uzaklaşırmı ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• O kendi derdine düşer gidince merak etme. Biraz bağlanır kıymet anlar

1|0
    0|0
    • bağğlanırmı dahamı çok kopar ?

• EMİNMSİN :(

• Eminim eminim sen ara sor merak etme gerisini )

Erkekler Ne Diyor 7

• Nerede askerlik yapacağına bağlı.

Bodrumda yapacaksa farklı, Batmanda yapacaksa farklı durumlar ortaya çıkacaktır :D

1|0
    0|0
  • genelde bu durumlarda askere gitmeden ayrılınır sonra duruma göre bakılır. çünkü çok erkek yaşamıştır askerdeyken sevgilisi onu başkası için bırakmıştır ya da onu aldatmıştır sonra asker ocağında uğraş uğraşa bilirsen

0|0
    0|0
  • güvenmiyorsa aklında hep acabalar olur bence! yani acaba ne yapıyo şimdi, acaba biriyle görüşüyomu gibi!

0|0
    0|0
    • peki bağlanırmı yoksa koparmı ?

• SEVİYOR AMA GÜVENMİYOR SENCE ?

• valla zor acaip kafasını kurcalar ve büyük bir ihtimal ayrılırsınız, gerçekten askerlik çok zor bir olay, insan bide bu düşünceleri kaldıramaz, devamlı aklında acabalar olucak sevgilim ne yapıyo diye, bir gün bir telefon gelir ve sonlanır ilişki bence

• uzaklaşır malesef ben yaşadım düğüm eğer kuvvetli değilse ayrılıyor...

0|0
    0|0
    • alala eminmisin uzaklaşcağına kafasında kurmasıyla güvensizliği ama ortada bişey yok

• BIRAKIRMI SENCE DAHAMI ÇOK BAĞLANIR SEVİYOR AMA GÜVENSİZ ?

• sen bu şekilde sorduğuna göre belli ki seviyorsun ...Güven olarak algılıyorsunuz her davranışı erkelerin ne gibi şeylere tanık olduğunu bilmiyorsunuz çünkü...Sen onu seviyorsan yanlış birşey yapmıyorsan ve askerdeyken daha duyarlı olursan bırakırsa seni onun ayıbı ...

• 5 gün sonra bende gidiyorum arkamda sevgili bırakmıyorum çünkü bir dert.

0|0
    0|0
  • Askere gittiği yere göre değişir bir izmire giderse bak gör çarşıya çıktığında ne oluyor

0|0
    0|0
  • Askerde pek aklına gelmez, egoist olur erkekler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Uzaklasır bence.

0|0
    0|0
    • SEVİYOR AMA ?

• Sevsede güven olmaz ki . Yani her insan farklı fakat ne bileyim . Sen daha iyi anlarsın sevgilinin durumunu :)

• tuvalet duvarlarına sibel can resimleri yapıştırıp .. :((((((((((((((

0|0
    0|0
Yükleniyor...