Fitnesstan sonra koluma bastırınca acıma oldu nedeni nedir sizce

Dün fitnesta aletlerde çalıştım 60 kez 5 alette çalıştım işte 2. günümdü kollarımda mütiş bir acı oldu yaparken kendimi zorlamadım bu geçer mi basrtırınca acıyor da:(

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• 4 5 gün kolların çok kötü ağrıcak kolunu açıp kapatırken bile ağrı olabilir normal yani bu ağrılar ;)

0|0
    0|0
    • haklısın sonucu güzel olcak ama

• of of

• bence bir bayanın fitnessa ihtiyacı yok güzel fizik güzel spord yapmakta olur ;) bence sen spor yap en güzelinden düzenlii fiziğinde iyise fiziğini göremediğim için bişi diyemem ;)

Erkekler Ne Diyor 7

• ilk defa yapıyorsanız bu böyle devam eder 1 hafta boyunca siz fitness yapmaya devam edin spor sağlıktır kuvvete ihtiyacı var kosunca baldırınız veya o bölge agrıyor olabilir normaldir..vucutt ilk olduğu için tepki veriyordur. gecmiş olsun

0|0
    0|0
  • İlk Hafta En Hafif Ağırlıkla Başla Her Hafta Arttır Ağırlıkları Ne Kadar Ağır Girersen Okadar Acı Çekersin İlk Zamanlar Spor Hocan Bunu Sana Söylemiş Olmalı Dediğim Gibi Yaparsan 1 Ay İçinde Hamlığın Geçer Ama Ağırlıklara Abanırsan Ağrılardan 1.2 Ay Kurtulamazsın

0|0
    0|0
  • kas açılması yaşıyorsun 1 hafta 10 gün sürer ve sonra o acılar ağrılar geçer normale döner merak etme 1 gün ara ile salona git yeter

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hamlamıştır 2.gün derken yenimi başladın

0|0
    0|0
    • evet

• aslında bu iyi bişey uzun zamandır spor yapmıyorsan kasların dürtülmüştür yani 2 3 güne geçer kas gevşeticisi al rahat ol

• Normaldir.Kas yırtılması olduğu için öyle olmuştur

0|0
    0|0
  • Hamlamışsın. Yarın daha da çok ağrır, ertesi gün geçer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha başlangıç

0|0
    0|0
  • hamlamış galiba

0|0
    0|0
Yükleniyor...