Crossfit e yazılıcam boy kısaltırmı ?

aranızda bir hoca veya bilgisi olan biri var mıkonuşabılceğım ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• ilginç crossfit türkiyede azıl yapılan bir spordur çok iyi kondisyon kazanırsın yaşın 17den küçük değilse rahat ol ama genede öyle halterin altına falan girme tehlikeli işler bunlar işi bilmek öğrenmek gerek

0|0
    0|0
    • o halter olaylarına direk sokmuyorlarmış zatende , crossfite bir çok hareket varmış izledigim kadarıyla smdı boy kısaltırmı bu spor ? halata tırmanmak felanda varmış bunlar uzatıyor dıe bılıyorum ama bazı harektlerden kısaltıyor dıe bılıyorum nolur ? :D

• ya şimdi kısaltlma diye değilde mesela türkiyede bodycilerin geneli bacağa önem vermezken crossfitde bacak önemlidir crossfit genel olarak zaten vücut ağırlığıyla yapılıyor o yüzden sorun etme tam tersine dediğin gibi ip atlama barfiks gibi harektleri içeriyor ama herkez dayanamaz bu spora yorucudur ama dinç olursun

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaşın büyükse sorun olmaz zaten

0|0
    0|0
  • lastik mi bu boy uzayıp kısalsın

0|0
    0|0
    • Boyum uzuyorda engel olurmu dıe sorayım dedim , üstüne bir kaç sorum var bir bilgili biri çıksada sorsak

• çıkar inş

Erkekler Ne Diyor 1

• Ambiti kadar kalırsın bak sonra pipisipispisi dedi dersin

0|0
    0|0
    • zaten 1.79 suanda uzuom yani 4 5 ayda 4cm attı durdurmayam dıyorum , crossfitte bir çok hareket var gördügüm kadarıyla halata tırmanmak barfix vs, bunlar boy kısaltmıyor dıe bılıyorum ama bazı hareketlerde boy kısaltıyor die biliyorum smdı nolcak bu durumda ? :D

Yükleniyor...