Evde yapacağım egzersiz yeter mi bana?

Boyum 1.65 civarı kilomda 68:((ne yazık ki kilom bel ve basende 63 kiloyken benim 75di Şu an ölçmeye korkuyorum sizce evde yapacağım egzersizler işe yarar mı kapalıyım ve sebepten spora gidemem herkese şimdiden teşekkürler.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• evde nasıl yaptığına göre değişir. dışarıda yürüyüş yapmak kilo vermek için çok önemlidir. Bunu yapabilirsen çok iyi. Ama işin daha önemli boyutu düzenli beslenme planın olmalı. Önce beslenme sonra spor geliyor. Düzenli beslenme de aç kalmak demek değildir. Her besinden yeteri kadar almaktır. Yağlar, proteinler ve karbonhidratlar bunları oranlarında alman gerekiyor. Bence spor salonuna git. En güzeli orası

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• herşey kafada bitiyor kafana koyarsan kilo vermeyi spor salonu falan hikaye azimli olmak lazım vazgeçmemek

0|0
    0|0
  • Evet işe yarar.Önce yemekten kesmelisin ama :) Sabah kahvaltılarına zeytinyağını ekle, buğday ekmeği kullan, asitli içecek tüketme ve en önemlisi sofradan daima aç kalk ciddi anlamda yağ yaktığını görürsün sonrasında sıkılaşmak istersen egzersizleri yaparsın.

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat ve şekerden uzak dur.Ve unlu yiyeceklerden.Bol ağırlık çalışması veya kardio yap veya hiç olmadı çok hareket et.Çok iyi sonuç alırsın bana güven

0|0
    0|0
  • evde günde 1 saatini ayırarak kısa sürede istediğin formu yakalıyabilrsin. spor salonlarına falan gerek yok zaten

0|0
    0|0
  • Kapalı kadınlar da geliyor spor salonlarına.

0|0
    0|0
    • Yaşadığım şehirde yok öyle bir durum karışık

• Çıkıp biraz koş en azından, o da yoksa ip atla. Kardiyo egzersizleri yapman lazım yağ yakmak için.

Kızlar Ne Diyor 5

• kapali olman engel degil aslinda ama rahat edemiyceksendir muhakkak evde yap ben 1 ayda 9 kilo vermistim isvec diyeti yapip spor yaptim gunde 3-4 saat spor salonunda 2 saat kosu bandi olsun bisiklet olsun ne bulduysam sira sira deniyorum en zoru kosu bandi ve crosstrainerdi ikisini fazlasiyla kullandim oda yetmedi eve gelip esimi alip onunla 1-1 5 saat boyunca yari yurur yari kosardik oda benim sayemde 8 kilo verdi ben 9 sisman degildik ama tatil öncesi vermek istedik verdik ve basardik :)

0|0
    0|0
  • Sporsuz zayıflamayı unut cınım.

En azından dışarı çıkıp yürüyüş yapacak kadar vaktin vardır.

0|0
    0|0
    • Yürürüm onda sıkıntı yok

• internetten izleyip yapabilcceğin hareketler var.ip atlayabilirsin.ev müsaitse koşu bandı ya da bisiklet alabilirsin.dumbellarla çalışabiilirsin.neden işe yaraması konsunda tereddütlerin var.?

0|0
    0|0
  • Gerçekten evde zor

0|0
    0|0
  • kapalılar giremez mi yazıyor kapıda ama evde boş durmak istemiyorum diyorsan faydalı olur tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...