Ribery bile galatasaray bu gruptan çıkar demiş bizim milletimiz çıkamaz diyor bu nasıl bir çelişki sizce?

ribery galatasarayın gruptan çıkacağını söylemiş bu sabah okudum gazetede ne düşünüyorsunuz?

• Ribery diyorsa doğrudur canlar
    100% (2)22% (2)36% (4)Oy Ver
  • Yanlış söylemiş galatasaray 3. olur lafımın arkasındayım
    0% (0)22% (2)18% (2)Oy Ver
  • Ribery böyle dedi ya gruptan çıkamasakta gururlandım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ribery desede demesede en güçlü aday galatasaray
    0% (0)56% (5)46% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Onun bunun sözüne gerek yok en güçlüsü biziz kopenhag yendiğimiz an çıkarız.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ben bir fanatik galatasaraylı olarak şunu diyorum evet biz bu gruptan çıkabiliriz ama çıkamasak da sonuçta bu başarız olduğumuz anlamına gelmez bizim milletimiz diye birşey yok bence beşiktaşlı fenerli galatasaraylı diye ayrılıyoruz beşiktaşlılar ve fenerliler çıkamaz diyecekler tabii ki de

ve onlar için gerçekten üzücü bir durum şikeden kapı dışarı edilirler son 2 sezon türkiye şampiyonluğuna ambargo koymuş avrupada manşetlere taşınan takıma laf atıyorlar :)

2|0
    0|0
    • en iyi cevap seçmek isterdim ama sonra nefret ediyorlar benden :((((

• Herkes fikrini beyan ediyor, Ribery İbrahimoviç ayrımı yok bunda...

Galatasaray şu aşamada çıkacak gibi ama şu kopenhag maçı etkileyecek geleceği...

1|2
    0|0
  • ben hala real madridi orda yeneceğiz güçteyiz diye inanıyorum inanmak istemeyenler inanmasın

1|3
    0|0
  • guardiola ve ancelottti juventus galatasaraydan çok çok daha iyi takım gruptan juventus çıkar dediler buna ne dicen =)?

1|0
    0|0
  • Salı günü belli olur çıkıp çıkamayacağı gruptan.

0|0
    0|0
  • kim çıkamaz demiş hey yavrucum ?

1|0
    0|0
  • Eski aslan ribery de gruptan çıkacağımıza inanıyor :)

0|0
    0|0
  • TÜRK MİLLETİNİN BU ZAMANLARDAKİ EN İYİ YAPTIGI ŞEY KENDİNE GÜVENİ YOK... ALLAH BEYİN VERMİŞ BİZİMKİLER KULLANMIYOR ..

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • geçen sene nuri şahin , Gs madridi eler demişti ne oldu ? yanlış anlama ben de Galatasaraylıyım ve biz bu gruptan çıkarız diyorum. sadece kimin ne dediğine pek aldırma. ribery dedi diye şansımız yükselmiyor ya da azalmıyor ;)

0|0
    0|0
  • dışardan ahkam kesmek kolay

0|0
    0|0
  • Ribery'nin bu konuda otorite oldugunu bilmiyordum.

0|1
    0|0
  • Herşey arenadaki juventus maçına bağlı yenilmezse çıkar

0|1
    0|0
  • desin, ribery dedi diye gruptan mı çıkacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ribery gibi biri elbet diyorsa doğrudur ki onun demesi önemli değil zaten biz Galatasaraylılar ne olduğumuzu biliyoruz ölümüne Galatasaray ve elbet çıkacağız bu gruptan Kopenhag maçından 3 puanımız alıp son şansımızı Juveye bırakacağız hiç bir şey imkansız değildir özellikle de bizler için

1|0
    0|0
  • bundan sonra iddaacılar ribery e sorsun maç tahminlerini o zaman :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...