Askerde hiç kadın subayla karşılaştınız mı ya da tanıdıklarınız var mı?

merak ediyorum işlerini yaparken zorlanıyorlarmı erkeklerden dahamı farklı davranılıyor.erlerin bakış açısı nasıl oluyor

0|1
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Karşılaşmıştım. Her yerde görülmez zaten Ben tümende yaptığım için merkeze gittiğimde görmüştüm ve farklılık görmedim çünkü karşımdaki sonuçta bir subaydı. Geçerken yanımdan normal olarak selamımı verdim. Hatta yanımda ki arkadaş Başka bir kadın subayı gördüğünde aptallaşmış ve selam vermeyi bile unutmuş. Kadın subay da cevabı yapıştırmış. Aval aval baktığından çocuğa apolet kısmını göstererek buraya selam vereceksin kasıklarını göstererek buraya değil demiş :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bursa askerli lohjmanında kaloriferciydim orada vardı bayan bir komutanımız çok gördük bursa da daha doğrusu bazı kafaları gelişmemiş ergenler oluyor ben kadına ne selam verece höt derim korkar diyor komutan süründürünce öyle bir selam çakıyorki kadın askerler sempatik oluyor bence

0|0
    0|0
  • Asker psikolojisi

0|0
    0|0
  • Onlar daha çok geri hizmette falan oluyorlar ofis işleri falan...normal işlere vermezler onları.

0|0
    0|0
  • evet gördüm hata benım komutanımdı onun habercisiydim bölük içinde çok disipliydi asker onu görünce yolunu değişirdi valla :)

0|0
    0|0
    • neden yolunu değiştiriyorlardı çokmu sertti dayakmı atıyodu:))

• hayır ne dayağı askere bıle bakmazdı ama bölüğün içine girdiğinde çok disipliydi on erkek komutana bedeldi nöbetçi olduğunda iştimalarda çıt çıkmazdı valla :)

• Üsteğmen gördüm makyajlı falan gayet hoştu. Astsubay iki kişi gördüm askerler bir çılgınlık yapmamak için zor duruyordu.

0|0
    0|0
  • kız asker vardı bizim orada,sonra neyse bir gece teröristler bastı bizi sıkıştırdılar bir köşeye sonra kız başladı konuşmaya dırr dırrr en sonunda adamlar dayanamadı çenesine çekip gittiler, yani iyidir

0|0
    1|0
  • tüm erlerin hayali oluyor

0|0
    0|0
  • taş gibi oluyolar yüzbaşı vardı 30 yaşında nöbetçi oldumu yatağını hazırlıyodum

0|0
    0|0
  • sende herhalde muzavvaf subay alımına basvurcan

0|0
    0|0
  • erlerin bakış açısı farklı olabilr ama sonuçta yanlış yapamazlar prosedürü uygular kadında olsa

0|0
    0|0
  • ben bir kere yüzbaşı pilot görmüştüm bakış açısında falan bir fark olmuyor bence

0|0
    0|0
  • Karşılaşmadım hiç

Sen sevgilini ondan mı kıskanıyorsun ?

birşey falan mı kullanıyosun ne?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...