Kötü insan nasıl olunur?

kötü insan olarak sadece bu maddedekileri yapın dahasına çıkmayın iyi insan olmaya çalışmayın. Çalıştıkça iyi olmaktan çıkıyorsunuz test edildi onaylandı

Madde 1:

Çevrene bakma. Sadece aynaya bak ve kendini gör. Aynaya bakarken "ben ne kadar güzelim, en güzel benim" diye düşünmeyi unutma. Diğer güzelliklerin hepsine gözünü kapat. Her şeye şekil olarak bak. Kimsenin ruhunun derinliklerine inmeye çalışma. Senin için sadece dış görüntü önemli olsun.

Madde 2:

Sadece kendi miğdeni kontrol et. Hatta kontrol etme. Ne seviyorsan ne istiyorsan "yarar mı yaramaz mı"? demeden ye bitir. Doysan bile tabağındaki her şeyi bitir ki başka kimseye bir şey kalmasın. Yerken başkalarının bakmasına izin ver. Neler yediğini görsünler. Onlarda yiyemedikleri için imrensinler. Bu da seni mutlu etsin ve içinden "Bak ben bunu yiyebiliyorum ama siz yiyemezsiniz, buna gücünüz yetmez" diye düşün. Söylemene gerek yok. Sadece düşün, onlar hissederler.

Madde 3 :

Hayatını bin bir zorlukla sürdürmeye çalışan insanların ayağına çelme tak. Sorumluluklarında bulunan çocukları, eşleri, kardeşleri, ana ve babaları umurunda olmasın. Durup dururken onlardan hoşlanma, ya da onların senden daha üstün olan meziyetlerini takdir etmeyip kıskan. Bu yüzden her fırsatta tuzaklar kurarak onlara zarar vermeye işinden etmeye çalış. Çelme takmak üzere her ayağını uzattığında sinsice ve kesinlikle düşüreceğinden emin olarak ayağını uzat. Bunu iyice planla ki kazaya filan gelmesin.

Madde 4:

Çok şık ve en pahalısından giyin. Giydiklerini eskimeden sadece bir kez giydiğin halde bir daha giyme. Sakın giymediklerini başkalarına verme. Sonra alamayacak durumda olduğu halde başkalarının üzerinde seninki ile aynı marka giysiler olur. O zaman senin ne kadar zengin ve itibar sahibi olduğun anlaşılmaz. Bu yüzden iyice paketle ve çöpün en derin ve pis yerine at ki bir daha kimsenin eline geçmesin.

Madde 5:

İnsanların hepsine tepeden bak. Yüzünde gülümseme olmasın. Sadece senden daha itibar sahibi olduğunu ve faydalanabileceğini düşündüğün kimselere gülümse. Ellerini önünde birleştirip onların yanlarında ovuştur. En güzel iltifatları onlara yap. Onların iyi ya da kötü insanlar olmaları umurunda olmasın. Her zaman onların haklarını savun diğerinin hakkını ye ve ezdir.

Madde 6:

Herkesin kalbini kır, aşağılayacak sözler söyle. Onlara beceriksiz ve aptal olduklarını hissettir ki senin yanında elleri, ayakları birbirine dolaşıp dursun. Sürekli hata yapsınlar. Sonrada bu hataları yüzlerine vur. Bunu yaparken sözlerin ile onları yaralamayı sakın unutma. O kadar yarala ki hiç ağlamayanı, bir türlü ağlayamayanı bile ağlat. Ağlamaktan bir daha ağlayamaz hale gelene, gözleri şişene kadar ağlat. Gözyaşları içinde "Timsah gözyaşları" de. Arkanı dön ve git.

Madde 7:

Bir hata yapınca sakın özür dileme. Bu seni yüceltmez aşağılar. Büyük(!) adamlar özür dilemezler. Yaptıkları hata değildir. Kendi kendine oluşmuştur. Onların hayatında hatanın yeri olmaz. Zaten bu hatada karşı tarafın %100 etkisi vardır

0|1
0|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• kötü insan yoktuır, kötü çevre vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...