En sevdiginiz spor nedir? herkeze +1

dövüş sanatları veya basket ,futbol vs , gitmek istediginiz veya gittiginiz sporlar ?

0|0
22|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• Voleybol ve bisikletteyim. Ama tekvando yapmak istiyorum ayrıca profesyonel olmadan yüzüyorum, koşuyorum

0|1
    0|0
  • Tenis ve revoflex xtreme alistirmalarim.

0|1
    0|0
  • Tekvando yapıyorum ama voleybol daha iyi tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • tekvando, bir ara gitmiştim sonra bidaki ders hoca bana bacaklarımı kırcagını soyledı bıda gıtmedım oraya :D belki şaka yapmıştır ama biraz piskopattı hoca :D

• o hocaya gıtcegımı sanmıyorum ama belki başka bir yerde olabilir :D teşekkürr :D

• Rica ederim

• yürüyüş severim

dağcılık da iyidir, bir kez ufak bir deneyimim oldu ama sağlık sorunlarım sebebiyle kendimi aşamıyorum. yoksa içimde kaldı..

0|1
    0|0
  • Yüzmek gibi güzel spor yok, olamaz

0|1
    0|0
  • tenise bayılıyorum.

0|1
    0|0
  • Kendo yapmak istiyorum yok arkadaş mekan yok.

0|1
    0|0
    • vay bende meraklıyımdır ona küçüklügümden beri :D yer yok aynen

• karate yaptım.

0|1
    0|0
  • Yüzmek, kosu ve bodybuilding:)

0|1
    0|0
    • bodybuilding vay anasını :D helal :D kızlar daha cok meraklı ya sanırım sporlara erkeklerden yorumlar pek fazla yok tam tersi olcak sanmıştım :D

• devamını dilerim :D

• thanksss:)

• Aikido ve yüzmeyi çok severim :)

0|1
    0|0
  • Basketbol, yüzme ile ilgilendim.

0|1
    0|0
  • yüzmek güzeldir.

0|1
    0|0
  • 4 senedır kick boks yapıyorum amatorce badmınton oynuyorum

0|1
    0|0
  • tenis oynuyorum seviyorum

0|1
    0|0
  • basketbol volyebol tenis karete

0|1
    0|0
  • Basketbolcu ve Jimnastikciyim .

0|1
    0|0
  • Thai box

0|1
    0|0
  • Masa tenisi.

0|1
    0|0
  • Basketbol..

TT Arenaya gideceğim günleri dört gözle bekliyorum

0|0
    0|0
  • ip atlama ve koşu

0|0
    0|0
  • tenis turnuvası

0|1
    0|0
  • Basketbol..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kung-fu

0|1
    0|0
    • çinli filmlerden kazandıgım tecrübeler sayesinde konuşuyorum :D güzel bir spor :D

• ben şuan boks yapıyorum ama kick boksu daha çok seviyorum daha öncedende yapmıştımda boksa temel için geçtim yumruk tekniklerini geliştiriyimde bir

0|1
    0|0
    • sence hangısı daha iyi bir spor ben ıkısınden bırını seçmek zorunda kalırsam hangısını tavsie edersin

• ikisinide yapmak lazım bence çünkü kick boksu profosyonel yapanlar ve kick bokstan başlayanların geneli tekrardan boks eğtimi alıyor çünkü boks temeldir kickboks birçok ahreketi kapsar boksta yurmuk eğlimleri vs vs daha kapsamlı o yüzden nasıl dövüşmek istediğine bağlı eğer tekme kullanmak istemiyorum diyorsan boks derim veya tekmeli diyorsan önce boksa git daha sonra kick boks

• izlerken basketbol (ama NBA) ve tenis oynarken basketbol ve golf :D

0|1
    0|0
  • her sporu izlerken zevk alıyorum ama tenis sevmiyorum futbol basketbol izlerken seviyorum voleybol ya da diğer branşlarda ya avrupa maçı olmalı ya da fenerbahcenin maçı olmalı yoksa tat almıyorum

0|1
    0|0
  • Yüzme, bisiklet kullanmak, dağ gezileri...

0|1
    0|0
    • dag gezileri güzeldir ya hep yapıyorlardı arkadaşlar bir gidemedim 15 20 km felan yürüyormuslar :D

• Güzel oluyor hacı yaaa. :)

• tenis candır

0|1
    0|0
  • Basket ve Tenis oynuyorum. futbolu oynamazsam da severim

0|1
    0|0
  • Bir ara Bodybuilding'e gitmiştim. Bileğimi sakatladım ve bırakmak zorunda kaldım.

0|1
    0|0
    • mm bende 2 3 ay gıttım yapcak bışey olmayınca :D tekrar yazılcam bir spora arıyorum yorumlara bakarak , geçmiş olsun:D

• Futbolsuz hayat düşünemiyorum.

0|1
    0|0
  • yüzme fitness bunlar kadar iyisi yok

0|1
    0|0
  • futbol bana hayat veriyor

0|1
    0|0
  • Muay Thai, Kickboks, Aikido, Karate, Tekvando. Hepsini yaptım. Karate 2 sene, Kickboks 6 ay, Muay Thai 4 ay, Aikido 2 ay, Tekvando daha yeni. Hala devam ediyorum. Karate hariç ama.

0|0
    0|0
  • futbol

0|0
    0|0
  • tabikide futbollll!

0|0
    0|0
  • Tenis..

0|1
    0|0
  • futbol :) futbol