Son darbede bitirmedi

Kendime hep dürüst oldum ama karşımdaki insanın karaktersiz halleri hatta yalanları beni ondan soğutmadı evet ona aşığım takıntı boyutunda olsa bırakıp gitmelerinde hep durduran bir psikolojiye girerdim hiç öyle birşey olmadı bir sene boyunca onun arada yanıma gelip sebeblerini dinlemekle geçti aklımın ve gururumun sınırlarını zorlamaya çalıştım yalanlarını hiç kabul etmedi bende ona hiç hakaret etmedim son gelişinde geçerli bir nedeni vardı ilk defa seni seviyorum dedi bir başkasına hiç dememiş inanmak istedim herşey güzel olacak sözleriyle öncekiler gibi güzel bir iki gün geçirdik sonra benzersiz bir şekilde kalbimi kırdı yine yalan söyledi ve başkasıyla gitti sizde anlayamadınız sanırım benim gibi ben onun davranışlarına sizlerden isim bulmanızı beklemiyorum sadece benim halime bir yorum yapın neden vazgeçemiyorum herşeyi bu kadar açık ve net görürken onu bekleme psikolojisine girmek istemiyorum ama çok yoğun hissediyorum onu beynimde kalbimde ne yapayim

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• -Çünkü o boşluga düşmek istemiyorsun

-O boşluktan sıyrılma yolu olarak onu görüyorsun

-Son çare olarak bile onu gördüğün için direk kapılar onu dönüyor

-Alışkanlık olmuş

-Düşünmeye değer çok güzel şeyler yaşamıyorsun veya sabırsızsın...

Onu hayatının odağı olmaktan çıkardıgın vakit gelip köle de olsa kapında asla taviz vermeyeceğini düşünüyorum. Mantıgının sesini dinle pişman olacağını bile bile...

cut.

2|0
    0|0
    • Onu tanımaya anlamaya çalışırken mantığımı kaybettim sanıyorum duyguları çıkara dönüştürüyor diye kaybetmek istedim belkide. Teşekkürler

• Bazen anlamak istediğin istediğin şeyden öteye geçmez, mantığını dinle sen... Ricalar

• Haklısın

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• bu söyledigin bana hic yabanci gelmiyor...cünkü bende aynisini yasiyorum su anda! Evet ona olan nefretimde askimda esit boyutta, ama sunuda ögretti nefretim bana zamanla...ne kadar seversen sev birgün gidecek! Yine gidecek! cünkü o hic "benim" olmadi ki...olmayacakta. Ve sende de öyle. senin emek verdigin, cirpina cirpina kurdugun o yuva, o iliski o sevgiyi, gün gelecek elalemin kizi bir saniye demeden yerle bir edecek, senin önceden emek verdigin seye gelip sip diye oturacak! bunu ögretti zaman...ve sana sadece sunu diyeyim, hic bekleme. Evet zor, onun yalan söyledigini bile bile, bir baskasi baskalari oldugunu bile bile, sana senin onu sevdigin gibi sevmedigini bile bile bekleme...cünkü gelmeyecek! cünkü sonu yok! Cünkü sen onunla evlensen bile hep yol gözleyeceksin, cünkü sende bu hayatta her insan gibi kaybetmenin ne anlama geldigini bileceksin. Senin kaybettigin seyde bu hayatta, verdigin deger, emek, ve o! Zordur bilirim, seversin, sucunu yüzüne vurmazsin, yapamazsin bir umut bende dursun diye, belkilerle yasarsin, umutlarla dönüp gelecek güzel olacak hersey diye diye...tam ondan umudu kesmisken baska insanlar yasadiklarini bilmeden sana " bekle, zaman neyi gösterir,"diyecekler" ya da " esek gibi pisman olacak ama is isten gemis olacak" yalan" hic biri bile olmayacak!" sen bu sevgiyle sürünüp gitmeyi ögreneceksin sadece...aci ama gercek! Onunla vedalas, zor olacak icin aciyacak ama mesbursun, görme duyma onu, bilme...yok say, say ki canin simdikinden az yansin!

1|0
    0|0
    • Anladığın ve kendinden örnek verdiğin çok teşekkür ederim zayıflıklar ya da zaaflar insanın çok şey kaybetmesine neden aslında herşeyin bilincindeyim sadece sevmek gerçekten sevmek uçsuz bucaksız bir durum. Haklısın

• Gerçekten aynı şeyleri yaşamışız çok haklısın onlar bizim için özelken biz onlar için herkestik yani birbirlerine farklı bakan gözler..

• İşte bu yüzden vazgeçmek zorundasın. Çünkü kalbin acıya acıya kabul etmen lazım ki onlar emek verenlerin kapısında değil, üç kuruşluk kızların kapısında köpek olacak. Çünkü sen onun için çoktan elde edilmiş ve zamanı geldiğinde bırakılmış bir anısın sadece. Bende öyle. Umut bağlama dönmeyecek çünkü o hiç senin olmadı. Olamadı...sen onun için sadece bazen aklına gelen vicdanısin. Sırf o vicdanı rahatlatmak icin yazıyo arıyor seni başka bisey için değil. .

• sadece ondan uzaklaş ..daha mantklı olcan...

0|0
    0|0
  • oglak burcumu sevgilin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...