Bir kızın bir erkekten hoşlandıgını nasıl anlayabiliriz?

İlk defa gördügünüz birdaha görmeyeceginiz bir kızın hoşlanıp hoşlanmyadığını nasıl kestirebiliriz. nasıl anlarız?

Kılzar ilk görüşmede erekeklerden hoşlanır mı peki?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• genelde kızlar hoşlandıkları erkeklerle temas halinde olmayı severler. yani ne bileyim eline, koluna dokunuyosa senden hoşlandığını anlatmaya çalışıyor olabilir. nitekim biz bayanlar çoğunlukla duygularımızı dokunarak iletmeyi severiz ;)

0|1
    0|0
    • Konussanıza be kardesim ya ne urasıosunuz okadar :)

• konuşmayı becebilen insan türü olsak, biz uğraşır mıyız hiç aman eline dokunalım da hoşlandığımızı anlasın diye :D

Kızlar Ne Diyor 10

• Hoşlanmaz. Hiç kimse hiç kimseden hoşlanmaz...

En fazla, göze hoş görünebilir, beğenme deriz buna da. Bir daha görmeyeceğin için anlamak zordur ve bir daha görmeyeceğin için kafa yormayacak kadar da gereksizdir zaten.

Not: Beğeni oranını yükseltmek istiyorsan 1 kapalı ortamda gözlük takma, 2 bununla ilgili bütün fotolarını yok et..

0|1
    0|0
    • +1 verilirrrr :)

• hayır alakası yok. ben kapalı ortamda güneş gözlüğü takılmasından bahsettim sen ne anladın... tanınmak istemiyorsan hiç fotograf koymazsın, tanınmamak için gözlüklü foto koymn komik, tanıyan seni her türlü tanır.

• ne alka mı? bana atfen söyledin işte, profilm gözlüklü diye.

• ben hoşlanmam .

0|0
    0|0
  • Cok bakar ama eger benim gibi utangac biryse oncleri hic belli etmez

sonra yvas yavas duygularina yeniliyor ve oda bakmaya basliyor o da bakana kadar

erkek trip yapmaya baslar oyle boyle iste hiv bir sey olmadan sonra kiz yanar kendi icinde erkek ise keyfine bakar

peki suclu kim burda diye sorarsan ERKEK diye cevap veriryorm

0|0
    0|0
  • Eğer böyle çok yakışıklıysa benim aradığım tipse ilk görüşte aşk olur ve eminim gözlerimi ondan ayırmam yani hoşlandığım burdan anlaşılabilirde her bakan sevecek diye bir kural yok :))

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • ilk bakışta hoşlantı olabilir ama fiziki açıdan

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • sen ona baktığında bakmıyor ama sen bakmadığında seni izliyorsa seni bir kızla konuşurken gördüğünde kıskanıyorsa seni seviyordur

0|0
    0|0
  • sen ona bakmadığında sana bakıyosa hoşlanıyordur..

0|0
    0|0
    • neden erkek bakınca kız bakmaz. utandıgı için mi? neden yabancı bir ekekle göz göze gelmek istemez?

• Kişiden klişiye göre değişr. Bakışlarneden bile belli olr :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• önce kızın kendisinin farketmesi lazım hoşlandığından onlar bilmiyo daha hoşlanıp hoşlanmadığını sen nerden anlıyacaksın kardeş:DD

0|0
    0|0
  • bu soruyu bende takip edeceğim

0|0
    0|0
  • gözünden anlarım ne düşündüğünü bile çok tehlikelıyım.

0|0
    0|0
  • dinleme cihazı yerlestir

0|0
    0|0
  • Erkeğin götünün kalkmasından anlarız

0|0
    0|0
Yükleniyor...