Dışarıda mı ? Evde mi yemek yemeyi tercih edersiniz?

Dışarıda mı yoksa evde mi yemek yemeyi tercih edersiniz ? Genellikle evde yapılan yemekler tabiki daha sağlıklı ama dışarda yemek yemeninde ayrı bir keyfi var bence hem bulaşık derdide yok

0|0
23|39

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 38

• hehe dısarıda bana annemın guzel yemeklerinden yedirecek bir yer bulursan fark etmez dısarıda veya evde yemek ;)

0|0
    0|0
  • Daha cok evde yemeyi tercih ediyorum dışarda özensiz seri kaptırma işi yapılan yiyecekler cazip gelmiyor bana

0|0
    0|0
  • Zaman zaman kız arkadaşımla beraber yemek hazırlayıp beraber yemeyi, zaman zaman da dışarıda güzel bir restaurantta akşam yemeği yemeyi tercih ederdim.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim yemek nerede ise orada.

0|0
    0|0
  • Her zaman degıl ama ayın 3-5 gunu yemekte fayda oldugu dusuncesındeyim.

0|0
    0|0
  • evde yemek yemek ama sevdıgım ınsanlarla dostlarımla . bıde yemegı ben yaparım ... guzel tepkıler almak cok hosuma gıdıyor...

0|0
    0|0
  • Genelde evde yemek yerim dışarıda çok nadir yerim çünkü hem yemeklerin içine koydukları malzemeler kalitesiz hemde sağlıksız.

0|0
    0|0
  • Nerdeki yemek guzelse orda=:) evde mesela icli kofte var diyelim disarda asla yemem=)

0|0
    0|0
  • evde..

0|0
    0|0
  • dışırıda yemek yiycek parayı kim bulmus la :) maaşı aldıgım zaman bir iskender yerim oda :) 9tl başka yok

0|0
    0|0
  • para çoksa her gün dışarda yemek isterim sabah yemegini İstanbul bogazda akşma yemegini fıransada :))) puahahahahaa

0|0
    0|0
  • daima evde yemeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • evde daha ucuza mal olur :)

0|0
    0|0
  • ben bekar olduğum için çoğu zaman kendim yapsamda iyi yemek yaparım :) üşendiğimden dışarıdada yerim fifty fifty yani :)

0|0
    0|0
  • Evde yemeyi tercih ederim ama su var bazende alip sevgilimi/karimi disarida yemegide severim.

0|0
    0|0
  • dışarıda tabi ki

0|0
    0|0
  • Dışarda yemek yeme alışkanlığım pek fazla yok. Mümkün mertebe evde yemeğe çalışıyorum...

0|0
    0|0
  • istesemde istemesemde dışardan yiyorum

0|0
    0|0
  • dışarıdan daha lezzetli yaparım yemekleri tabiki ev :)

0|0
    0|0
  • tabiki dışarıdan yemek :D evden çıkmak zor geliyorsa da yemek sepeti , tıkla gelsin falan :D evde bile dışarıdan yiyorum :D

0|0
    0|0
  • Memlekette ailemin yanında iken ev yemeklerinin yerini hiç bir şey tutamazdı :(

Öğrenci olduğumdan bu yana dışarıda yiye yiye bir haller oldu.Dışarıda yesen dert , yemezsen ayrı bir dert.

En iyisi dışarıda yemek

0|0
    0|0
  • ben dışarda hep aç kalıyorum :D

0|0
    0|0
  • genellikle dışarda

0|0
    0|0
  • Nadiren ortam olursa dışarda yenilir.

0|0
    0|0
  • bizim hayatımız okadar lüx değil panpa :)

0|0
    0|0
  • tabıkı evde o kadar yetenek varken

0|0
    0|0
  • yerine göre hafta içi evde hafta sonu mutlaka dısarda :D

0|0
    0|0
  • öğrenciysen evde yemek zorundasın dışardan yemek lükse kaçıyor malesef :D

0|0
    0|0
  • yemek güzelse abanırım evde affetmem :D

0|0
    0|0
  • sen bence bulaşıktan yırttığın için keyif alıyosun .evdeki yemeğin lezzeti muhabbeti başka olur

0|0
    0|0
    • bulaşık olayı sadece bir örnekti, bulaşıkları ben değil makine yıkıyor. ama evdeki yemeğin lezzeti ve muhabbetide bir başka tabi.

• hayır şimdiki bayanlar biraz tembelde ..bulaşıktan değilde hazırlamaktan da üşenenler var sonuçta

• Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 23

• Üşenmediğim zamanlarda evde yemek yapmayı tercih ederim,arada sırada dışarı yiyorum ya da eve yemek söylüyorum.

0|0
    0|0
  • valla yemek olsun da her türlü gideri var benim için evde de yerim dışarda da :D

0|0
    0|0
  • evde dışardan söylerek yemeyi tercih ediyorum öyle daha iyi oluyo

0|1
    0|0
  • Annemle hergün kava ederiz bu konuda :D ben dışarıda yemeyi seviyorum. Hem pişirme ezyeti yok.önüne getiriryorlar yiyorsun temizliyorlar :D ama evde yemek yap masayı kur sonra topla bulaşık falan hiç uğraşamam :D

0|0
    0|0
  • evde çoğunlukla dışarda yediğim yemekler değişiklik olması açısından iyi oluyor

0|0
    0|0
  • yemeğine göre değişir

0|0
    0|0
  • Hayattan bezmişsem dışarda yemek gibisi yok ama bazan da evde yemek yapmayı yemeyi çok severim :)

0|0
    0|0
  • evde yemeyi tercih ederdim:) dışarda çok para harcarım yoksa :))

0|0
    0|0
  • Evde yegmeyi tercih ederim :D

0|0
    0|0
  • yemek sepeti saolsun :D

1|0
    0|0
  • annem senelerce bize yemek yapıp durdu kadın.. şimdi daha rahat ediyor..

sadece haftada 2 gün yemek yaptırıyoruz..

hafta da 2 akşam kahvaltı..

3 günde hep beraber dışarı çıkıp ya da eve sipariş edip hallediyoruz o işi..

0|0
    0|0
  • Evde ne yediğini biliyorsun kendin yapıyorsun bulaşığı da makine yıkıyor mutfağı da toplayalım artık bir zahmet. Ara sıra dışarıda yenilebilir ama çok sık olmamak şartıyla.

0|0
    0|0
  • Tabiki de evde disrida sadece kebab yemegi severim yoksa hic bir yemek annemin yemekleri gibi olmaz :=)

0|0
    0|0
  • Dışarda öğlen yemeklerini yerim genelde.Akşamları da dışarda veya evde yerim.

0|0
    0|0
  • Yapmaya üşenmiyorsam evde.

0|0
    0|0
  • Evde yemek tabiki disariyi sagliksiz buluyorum.

0|0
    0|0
  • Dışarıda yemek yemek guzeldir

0|0
    0|0
  • Evde. Kim bilir disardaki yemekler nelerden geciyor.

0|0
    0|0
  • En güzelii ev.

0|0
    0|0
  • fark etmiyo

0|0
    0|0
  • Ev yemekleri lezzetli,dışarda yenilen yemekler keyifli oluyor bilemedim ki :/

0|0
    0|0
  • tabı kı evde yapılan yemek hem de ekonomik :)

0|0
    0|0
  • Evde yemek daha güzel olmadı eve sipariş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...