Boşanan erkekten uzak dur!!!

Boşanan erkeklerin, ilk olarak yaptıkları şeyin günü birlik ilişkilerle gününü gün etmek ve evliliği bir daha düşünmedikleri söyleniyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Olaya şöyle bakalım. Bir erkek için bir şekilde farklı kadın algısı vardır. Evli iken bu "bloke" vaziyettedir. Sonra sorunlu bir ilişki düşünelim. Bu durumda o erkeğin kafasına kendisine sorun yaratan, kendisini mutsuz eden kadın bir de farklı kadınlara engel olan konumda. Boşanınca bu dizginler boşalır. Bloke kalmaz, o kadın da kalmaz. Bu dizgin boşalması muhtemelen kiminde kontrollüdür, kiminde doludizgindir vs

Boşanma sebebi de önemli. Evlilik kurumuna inancı kalmamışsa, dediğin gibidir. Yok kötü bir ilişkiden bıkmış yeni ve sıcak bir liman arıyorsa dediğin gibi değildir. Boşanma kararı sancılı bir süreçte mi oldu, travmadan bir anda mı oldu (aldatma gak guk) bunlar önemli detaylar.

Ez cümle boşanmış yaftasını gözardı edip kişiyi iyi analiz etmek, analiz ederken de fazla özet geçtiğim detayları göz önüne almak faydalı olabilir.

0|0
    0|0
    • Çok iyi bir analiz yapmışsınız doğrusu. Genellemeler bana hep bazılarına haksızlık yapmak gibi gelse de konu erkekler ise genellemeler GENELDE doğru oluyor.

Erkekler Ne Diyor 4

• bence boşanan erkeğin yanısıra erkeğin doğası odur ki zaten bi sanatçıyı söyleyim yani sanatçının damadını diyor ki dışarıya neden gidiyorsun dediğim zaman kaçanı kovalıyorum evdeki zaten benim diyor bu şekilde bakan yüzlerce erkek olduğunu düşünüyorum ben yapmazdım ama doğası yapıyor insanın...

0|0
    0|0
  • Boşanmanın hemen ardından bazı erkekler günü birlik ilişkilere yönelebilirler ancak bu uzun süreli olmaz ve geneli tekrar evlenmek için uygun bir eş aramaya başlarlar.

Ilk 6 -12 ay belki ama sonrası için değil !

0|0
    0|0
  • Bende boşanma arefesinde gidip geliyorum. Boşansam günümü gün etmem, çiçekten çiçeğe dolaşmam, münasip gördüğüm, şimdiki eşten daha iyi ve daha anlayışlı, başımın etini yemeyecek biriyle tekrar evlenirdim.

0|0
    0|0
  • eee öylede olması normal değilmi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bosanip ikinci evliliklerinde cok mutlu olan bir suru erkek tanidim bence tam tersi erkek ikinci evlilikte akillanmis oluyor galiba...

0|0
    0|0
    • Boşanıp 2. evliliklerinde mutlu olan erkek çok mu!? Ben işlemlerimi hızlandırayım. :P

Evet akıllanıyor sanırım, bence artık ne istediğini, hangi kadının kendisine mutluluk vereceğini artık çok daha iyi biliyor.

Yükleniyor...