Sizce türkiyede futbol adaletli bir şekildemi yönetiliyor??

maçları izlerken keyif alabiliyomusunuz .adaletli olduğuna inanıyormusnuz

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• futbolda adalet yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Adalet mi dedin ? TÜRKİYE de.

0|1
    0|0
  • Hakemler gerçekten berbat FİFAya ters düşen şeyleri yapan özellikle mutlak bir gol pozisyonunda maçı bitiren hakemler var hepsi birbirinden taraflı ama malesef hakemlere laf eden hiç bir teknik adam olmuyor hepsi hakemleri savunuyor maşallah

Canerin tekmeleri sarılık bir durum gibi görünmüyor fakat Ersun Bey hakemler işini yapıyor onlara söz söylemek bize düşmez gibi yorumlar yapıyor

0|0
    0|0
  • Türkiye ' de futbol spor faaliyeti olarak yapılmıyor .

0|1
    0|0
  • Galatasaraya gelince adalet rezAlet oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• dönemin tff başkanı mehmet ali aydınlar; "kupa benim sayemde müzede" diyerek fenerbahçe'nin şike yaptığını ve bunun üzerinin örtüldüğünü kabul etmiştir. şimdi de fenerbahçe başkan adayıdır. kendisinin selefi de adı aynı şike skandalına karışmış başka bir kulübün başkanıdır. burada adalet mi arıyoruz?

1|2
    0|0
  • Şikenin üstünü kapattılar. Adaletten bahsetmek yanlış olur.

0|1
    0|0
  • adeletsiz

0|0
    0|0
  • inanmıyorum lanet olası siyaset futbolun içinede karışmış durumda.trabzonlu bakanların ince hesaplar yaparak fenerbahçenin kupasını almaya çalışması midemi bulandırıyo

0|0
    0|0
    • pardon bir fb li olarak adalet olmadığınımı savunuyorsun?

• link yanlış link atmışım asıl link bu

• birincisi bakan ince ayar yapıyoruz demişsin .başbakanın şike yapılıyorsa kişiler ceza almalı kurumların sucu nedir demesine ne diyosun ? cisi aykut demir komik bir faulde sarı gordugu için hareket yaptı zaten hakemde hazır bekliyordu ..gecen haftaya gelince Caner adamı paspas etti yane bırakta göstersinler ..hee şunu diyosan lafım yok sana biz şikeyi bile örtbast ettikte canerin bir tekmelemesi nasıl bir hafta konuşulur ona bişey demem

• keyifi adaletle aramıyorum ama doğrusu geçen hafta Akhisar Beşiktaş maçın tek geçerim .

0|0
    0|0
  • Hangi adaletten bahsediyoruz? Türkiye'de adalet yok ki ...

0|0
    0|0
  • Başbakan idare etmese daha güzel olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...