Sevgilim benimle evlenmek için berabersen git dedi.bu ne demek?

erkek arkadaşımla 2,5 senedir beraberim.. onu gerçekten seviyorum. ama bugün artık illalah edip bitirdim.. çünkü bana 2,5 senedir git geller arasında.neyse konuya geleyim beni sevdiğine emindim taaki 2 gün önceye kadar . ikimizde yetişkiniz işi gücü yerinde bana sakın çalışma benim imkanım bze yeter artar bile dedi.ama 2 gün önce dediği şey.sakın benimle sırf evlenmek için beraber olma dedi. şok oldum.seven her insan sevdiği insanla evlenmek ister dedim.ben öyle istemem 10 yılda olsa beni bekle ya da bekleme ne olacagımız belli değil dedi.ondan 2 hafta öncedende beni bekle bir süre daha hersey cok guzel olacak dedi. ( benim tarafımdan kesinlikle evlilik baskısı yok) sadece istiyorum.ama anlamadım insan neden böyle birşey söyler.ilşkimi bugün bitirdim

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• bence çalış onun kazancı yeter ama kadının kendi kazancı gibi olmaz sevmek her zaman çözüm olmuyo sorunlara kum çekmek çözüm olmuyo bir düşün bu seneleri gözden geçir ve düşün ve ona göre karar ver gel gitler olmasın hayatında zamanından ve senden çok şey götürür

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• neden bööle yaptığını düşünme önemli olan ne yaptığı bizler düşünüp onu aklamaya çalışırıız kafaca çünkü kalbimiz hala onu ister ondan o kısmı atla en iyisini yapmışsın seni hak eden biri çıkar zaten karşına

0|0
    0|0
  • seni zevk aracı olarak görüyor demek derhal ayrıl onla.sonra vurdumu sen sana demiştim bana ağlama der

0|0
    0|1
  • yani glt artık demek :D daha da açarsak*git artık demek :D istersen daha da açabilirim ama cevap yayınlanırmı bilemem :D

0|0
    0|0
    • zaten öyle dedi.. açıkca yazamadım

• yaa işte insan hemcinsini bilmesin :D

Kızlar Ne Diyor 3

• dıyecek laf bulamadım çok dengesizmiş kusura bakma

0|0
    0|0
  • demek istemişki bana laylaylom yapacak biri lazım. benle evlenirim diye umutlanma. ben senle anca flört ederim demek istemiş. yol ver gitsin

1|0
    0|0
  • böyle bir laf duysam kendime gelemem heralde üstelik bide 2,5 yıl geçtiyse

0|0
    0|0
Yükleniyor...