Düşmanımın düşmanı dostumdur diyecek kadar küçülen beyinlere mesajınız var mı?

manımın düşmanı dostumdur diyecek kadar küçülen beyinlere mesajınız var mı?

hiç anlamış değilim :D insanlar bazen tuhaf ittiffaklar içine giriyorlar. sizce bu şekilde mutlu olabilecek kadar küçük dünyalara mı sahipler? yoksa eder leri bu kadar mı?

amaç ne olabilir sizce? karakter bitmiş denilebilir mi bu kişiler için?

günün parçasıda bu olsun: link

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu tamamiyle düşmanımın düşmanının düşmanıma düşmanlığının hangi sebepten kaynaklandığına bağlı. :)) Düşmanımın düşmanı kişilik ve düşünce yapısı olarak benimle paralelese ve bu sebeplerden dolayı düşmanını sevmiyorsa benim anlaşabileceğim yapıda bir insandır. Ancak benim düşünce yapım veya davranışlarım ile prensiplrin onunla hiçbir noktada birleşmiyorsa ve yaptıkları ile düşünceleri bana ters geliyorsa ağzı ile kuş tutsa dostum bırak arkadaşım bile olamaz. Bence düşmanımın düşmanı dostumdur politikası tamamen ikiyüzlülüktür. Çünkü düşmanının düşmanı her halikarda dostunsa sen ya dost nedir bilmiyorsun ya da bana dokunmayan yılan bir yaşasıncısın derim karşımdakine. Kimse kusura bakmasın ama bence bu böyle.

1|1
    0|0
    • şöyle sorayım sana.. bir zamanlar iyi anlaşıyorsun ve bazı eski yaşanmışlıklarını paylaşıyorsun. sonra bu kişi ile yollarınız bir şekilde ayrılıyor. o biliyor ki artık sen 3.şahsı sevmiyorsun :) bir şekilde ona yaklaşıyor ve arayı kurmaya çalışıyor.

bu kişilik!lere ne demeli?

• Zaten o beyinle ancak bu şekilde prim yapabilirlerdi. Başka türlü farkedilecekleri bir özellikleri yokmuş çünkü.

• düşünce kardeşim ne güzel yazmışsın <3

• benim gtüm yemiyor gel beraber olalım demektir. Hem rakibe duyulan korkuyu belli eder hemde gtüm sıkışırsa her türlü yavşaklığı yaparım demek

0|1
    0|0
    • çok haklısın. sümük kadar değersiz olduklarını umarım anlamaları çok uzun sürmez

• Bu tarz insanlara diyecek pek birşey kalmadı be usta..

Ancak ve ancak.. Bu tarz insanlara zamanında ederleri teneke iken, altın değeri veren bizlere helal olsun diyorum ;))

Denize dusen yılana sarılır ya bu tarz insanlara yılana benzer ne bulursa ona sarılırlar sıkıntı yok :D

1|1
    0|0
    • bir zamanlarlar karşında değerli olan senin kattığın değer kadardır.

aslında sen yoksan o hiç birşeymidir diyorsun? :D

• :))))

• ben size çok dedim ama sakalım yok cancağızlarım:))

• bakkal necmı benım dusmanım,kasap hayrıde, fırıncı bahrı üçümüzlede dost..herkes artist Necla ya asık.. şimdi kım kımınle dost? kım kımınle dusman? en onemlısı neclayı kım alacak? denklem süper ama..şimdi necla yı kım alırsa ortak dusmanımız..ama benım kasap ve bakkala yuklu borclarım var..boyle bır muttefıklık soz konusu olabılır mı? çıkmazdayım bu sözü söyleyenı bulmak ıstıyorum..

0|3
    0|0
  • Dostumun düşmanı düşmanımdır

Düşmanımın dostu düşmanımdır

Dostumun Dostu Düşmanımdır

Düşmanımın Düşmanı Düşmanımdır

G.tümü kollamam lazım...

0|2
    0|0
  • Acizliğin göstergesidir. Düşmanı karşısında o kadar acizdir ki düşmanının düşmanları ile birleşme ihtiyacı hissediyordur. Çünkü korktuğundan gücünün yetmeyeceğini düşünüyor ve birlik olmak istiyor.

1|0
    0|0
  • bu strateji meselesidir. küçümsenecek bir şey yok.

0|0
    0|0
  • düşmanımın düşmanı da düşmanımdır

0|0
    0|0
  • Ağaca sırtını dayama kurur,insana sırtını dayama ölür.

0|1
    0|0
Yükleniyor...