Terim hakkını helal etmedi?Basın açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ntv spor da açıklamaları yaptı.Dinledikten sora acaba terime hak verdiniz mi?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• tek taraflı dinlemek doğruyu buldurmaz. en az ünal aysal kadar fatih terimde suçlu hatta kıyaslama yaparsanız terim daha suçlu

2|0
    0|1
    • Ünal Aysalda suçlu olabilir ama Terimin yaptığı tam bir 360 derece döneklik ve kahpeliktir sen geçen sene Demirörene demediğin lafı bırakma arkana taraftarlarını alıp sokağa çık TFF istifaya prostesto etmek için sonra o taraftarlara bugün Demiröreni savun ve o demirörenle işbiriği yap

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben izlerken üzüldüm açıkçası geçekten en büyük Galatasaraylılardan biridir kendisi fakat yine de TFFnin tuzağına düştü keşke Ünal Aysal göndermeseydi Fatih hoca resmen 4.yıldızı takıp gideceğim dese de işler daha kötü olmuş,bence Terim yeniden Galatasaray'la buluşacaktır umarım yolu açık olur seni unutmayız GRANDE TERİM

Milli sevgi tuzakta olsa böyle Tüpçülere boyun eğdiriyor malesef diyecek bir şey yok

0|0
    0|0
  • Yok vermedik biz onu istedik ama imzalamadı tabi imparatorunda hakli oldugu yerler var ama bizi secmeliydi.

2|0
    0|1
  • Terime zaten hak verdiğimiz için bir sıkıntı olmadı bu konuda. Hak adamın hakkı o kadar kötü gönderildikten sonra helal etse şaşırırdım.

0|0
    2|1
  • fatih terim boş konuştu

1|0
    0|0
  • Fenerli olarak terim e buyuk haksizlik yapildi aciklamalarindan oncede boyle dusunuyordum zaten . Gs taraftarida yeterince sahip cikmadi bence

0|0
    1|1
  • Haklı .

0|0
    0|0
  • haklıdır üzüldüm ben

0|0
    0|0
  • Gerçekten belki iyidir ama milli takım için fiyatını her sene katladıgını da unutmamak gerek.. Madem seviosun takımını,milletini hayır neden bu para düşkünlüğü.. ( kızlarının bir halt bilmemesine ragmen modaya atılmaları ve milyonlarca lirayı süpürmeleri de cabası ) not:farkında mısınız bilmem o gittikten sonra gs bir kendine geldi. ve evet gs'lıyım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Keşke Fatih Terim Başbakanın sözüyle Galatasaraya tuzak kuran Demirörenle iş birliği yapmasaydı Terim geçen sene Demirören´e söylemediği sözü bırakmadı ve her seferinde TFF´yi istifaya davet etti ama bu sene bDemirörenin evine yemeğe gidiyor onla işbirliği yapıyor ve bugün bize onu savunuyor biz Terimsporu tutmuyoruz Galatasaray´ı tutuyoruz

2|2
    0|0
    • güzel ve doğru yazmışsın sadece ''galatasaraya tuzak kurma'' cümlene katılmıyorum

• ama fatih terim dedi ki , milli takımdan teklif gelmeseydi de galatasaraydan ayrılırdım, yani çokta tüpçüye bağlamayın bence zaten terim ile aysal arasındaki bu sorun öncedende varmış demekki, millli takım bir bahaneydi bir yede patlak verecekti

• Galatasaray yönetiminin 2.üst düzey yöneticisine ismiyle hitap ediyor.

Tüpçüye sayın başkanım ,Galatasaray başkanına sayın aysal.

Taraftarı arkasına almaya çalışmalar ,duygu sömürüsü yapıyor ,rezalet bence

2|2
    0|1
    • Aralarındaki sorunu bilemem ama geçen sene TFF Fatih terime 9 maç ceza verdi diye binlerce GS taraftarı sokağa dökülüp TFFyi istifaya davet etti sırf Terimi korumak için ama Fatih Terim bu sene o adamlarla işbirliği yaptı ve hergün Demirörenin evine yemeğine gidiyor bu resmen bizi kahpeliktir Ünal Aysalında hataları vardır ama Terim bize çok yanlış yapmıştır

• Kimse kulübün üstünde değildir. Fatih Terim yönetime cevap vermeliydi, görev süresinin uzatılıp uzatılmaması konusunda.

0|0
    0|0
  • hikaye anlattı basın toplantısında. tamam haklı olduğu yerler var, ama bunu anlatmasın bana.. nasıl olur da yıldırım demirören ile yola çıkar bunu anlatsın, 9 maç cezadan, süper finalden, yabancı sınırından, şikeden bahsetsin bana.. şu an atıyorum milan'ı çalıştırıyor olsa bu kadar tepkim olmazdı. fakat yıldırım demirören'in başkanı olduğu federasyonun milli takımını çalıştırması çok büyük hata oldu. bunu anlatsın bana, bunu açıklasın! banim için; kendisi hala ali sami yen ve metin oktayla birlikte galatasarayın en büyük 3 efsanesi arasındadır. yaşayan en büyük galatasaraylıdır. yolu açık olsun.

0|0
    0|0
  • Terim'ede ünal'ada hak vermiyorum.

0|0
    0|0
  • hak mak fasafiso kardeşim, atanmışlar her zaman seçilmişlerin emrinde olur, Başkan sonuna kadar haklı, şimdi haksız diyenler ŞL kupasını aldığı zaman çark ederler

0|0
    0|0
  • Kısaca link

0|0
    1|1
  • Orduspor'un,Mersin'in hakkı ne olacak ? zorla maçları kazandırtmıştı gsye,hakemleri döve döve?

1|0
    0|1
  • adam haklı

0|0
    2|1
  • As olan Galatasaray diyip tff'yi seçmesi sonucu taraftar hakkını helal ediyor mu acaba?

1|0
    0|0
Yükleniyor...