İş, okul, aşk. Hayatınızda unutamayacağınız bir anınız nedir

Ben hem çalışıp hem okuyan biri olduğum için iş hayatım çok eğlenceli geliyor bana ilk deneme turumdaydım (büyük bir firmada çalışmaktayım sezonluk eleman olarak) ve amerikalının teki benden sütlü çay istemişti ben ne anlarım sütlü çaydan daha ömrümde duymamışım gittim buzdolabından sütü almıştım bardağa doldurmuştum içine bildiğimiz siyah sallama çayı bandırıp çıkartıp adamın önüne koymuştum adam tattığında (ingilizce olarak) tarifini ver çok güzel bunu bence üretmeye başla filan demişti ve ben gülmekten yerlere yatmıştım çünkü o an gerçekten komikti. Hayatımda en unutamayacağım an budur ve hatırladıkça gülerim.

Sizin başınızdan böyle birşey geçti mi asla unutamayacağınız birşey rezil olduğunuz anları sormuyorum sadece unutulmaz bir anınızı soruyorum.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bak şimdi ben eskiden okul dışında sekreterlik yapıodum en küçük ben ama en en iyi işi yapanda bendim, ben patrona baya yakındım ne istesem yapıodu bende aklımda dedim tamam sen buranın anahtarını alican, haha komik gelio şimdi bana bu durumlar neşe adama çok iyi davranıyorum tabi bi ay sonra dedim bana anahtar vermiçenmi dedim ? :d napcan anahtarı dedi :D yahh napçam dedim istediyim saatlerde çalısıyım diye dedim. neşe anahtarı elinden aldım bana bi kopyasını yaptı.

daha sonra aylık yarışmalar oluodu en iyi işi yapan die, hep ben kazanıodum birazda torpille tabi :D diodum bütün işçilere mail at benim adımı yaz ve kazandı yaz diodum hahaha yapıodu

daha sonra işten çıkıodum dedim bana öyle bi yazı yazki süper olsun nasıl bi yazı derseniz işten çıkınca yaziolar yha naişl çalışmışsın die öyle bişey, adam bana bi tane yazdı kopmuştum yha en iyi ben çalışıyormuşum hiç hastalanmamışım falan vs. yha ben aslında gidiodum ise sonr ayoruldum eve gıdcem diodum ama yinede yazdı :D haha sonrada hiç arayıp sormadım :D ama sağolsun çok yardım etti bana

0|0
    0|0
    • sende masallah herkesı kullanmıssın:)ve sonuç hep aynı kımseyı aramamıssın sonradan:)

• tamamdır:)

• öle iste yau :D eski günler iste simdi yaslandik tabi :P :)

Erkekler Ne Diyor 2

• okul anısı tabikide :)

o zamanlar 4 üncü sınıfa gidiyodum arkadaşlarım hep alay ederdiler benlen senin sevgilin yok bende inatlarına sevgililerini ellerinden çalmak için onlara çikolata cips filan ısmarlıyodum .d.d.d :):):)

0|0
    0|0
  • Daha önceden çalıştığım şirkette yemekhane ve wc en üst kattaydı.. Yemek öncesi ellerimizi sadece bu wc'de yıkayabiliyorduk..

Fakat, bu wc tam üç ay kapalıydı her yemek saatinde. Aşırı titiz bir arkadaşım da bir gün dayanamadı kırdı kapıyı. Bir baktık, içeride bir bayan ve bir erkek temizlik görevlisi seks yapıyor.. Meğerse ritüel olmuş üç aydır bu..

Bizim arkadaş adamı ''tuvalet maşrapası'' ile dövdü.. Yerlere yattık gülmekten..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• haha aklima geldi bisey

bi keresinde bana bi sim kart lazimdi ama isimsiz olan yasa disi carya onlardan :D ben gittim bi telefoncuya tabi ozaman pek disari cikamazdim o mahalleden bu dediyim baya oluo :D her neyse gittim adam 25 yaslarinda dedim sizde yasa disi sim kartlari varmi die sordum yok dedi :D bende bi gülümsedim tabi benden etkilendini anladim tabi, "yahh hadi yha halledersin sen" dedim nasil yapimki dedi, yau dedim yap iste tamam denerim dedi ama söz veremem sen gel aksama dedi tamam dedim valla halledersen süpersin dedim gülümsedi tamam dedi :D. aksam gittim naptin dedim :D halletim dedi vayy dedim iste bu süpersin dedim :D haha bana dedi istedin zaman gel ne lazimsa yardimci olurum tamam dedim sagol gidis o gidis bidaha gitmedim :D

0|0
    0|0
    • aha ne guldum ya yasa dışı kart varmı dıye sordunmu cıdden adama:)kullanıp attın telefoncuyu oysakı o senın ıçın yasa dışı yollara basvurmustu yazık cok yazık:):):)

• daha dur yha aklima gelmio olaylar aslinda cok sey var :D hah bi kere sekreterlik yapiodum okul disinda onuda yazim burda yer olmaz yeni bi tane yaziom sayfani dolduruom D:

• doldur ya nolcak herks masum baksana kımse komık bısı yasamamıs:)

• haha koptum kiz :D walla aklima bisey gelmio be bi düsünim ben :d gelirse yazarim :D

0|0
    0|0
    • tamam beklıyorum mutlaka vardır senınde komık bı olayın:)

Yükleniyor...