Sevgilim böyle yapmıştı tekrar yapar mı ?

Sevgilimle 4,5 sene olacak 5 kez ayrılrıp barıştık bir keresidne aşağı yukarı bir 1 sene ayrı kaldık o aralarda o başkasıyla çıktı 1 ay son 10 ay falan olmuştu biz ayrılalı 1 ay boyunca biriyle çıktı. O çocukla çıkarken ayrılmaz bir kankası var o beni arıyodu şuanki sevgilim o zaman o çocukla çıkarken benimle konuşuyordu muhabbet ediyorduk saatlerce şimdi böyle bişey olma olasılı varmıdır ?

Güncellemeler:
sonlarda karışmış cidden özür dilerim sinirden yazamadım. "onun sevgilisi varken arkadaşı arıyordu beni saatlerce konuşurduk ama dönüp bakınca aşağı yukarı 5 sene geçmişimiz var 1 ay çıktı çocukla sonra tekrar barıştık fakat onla çıkarken facebooktan sevgilisi engelledi diye skype üzerinden konuşuyoduk aradığında arkadaşı saatlerce muhabbet ediyoduk şimdi aklıma geldiğinde güvenemiyorum napmayalıyım aga biri akıl versin terkettim edicem."

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• sonlarda çokmu karışmış benmi anlamadım mk. neyse 1-2 kez daha okuyayım.

0|0
    0|0
    • yok la. sen eski sevgilisisin birşeyler olduğu için konuşuyordur. onla sadece denemiştir. korkma.

• ee tamam işte. o çocukla denemiş sadece. hala sana karşı birşeyler var. sen yinede bu konuyu ona aç adam akıllı anlatsın. olayı hallet.

• hayırlısı olsun ustam ne diyim :))

Kızlar Ne Diyor 2

• 1aylik sevgilisiyle 5senelik bir degil seni kolay kolay unutamadigindan konusmustur. Simdi oyle birsey yapacagini sanmam. Mutluysan seviyaan ayrilma

0|0
    0|0
  • bence ayrıl sağlıklı bir ilişki olmaz güven gitmiş bir kere

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kim kime amk lan

0|0
    0|0
Yükleniyor...