Sİzce Galatasaray Fenerbahçe deplasmanında ne yapar ?

Sizce Galatasaray Fenerbahçe deplasmanında kazanabilecek mi ?

• Kazanır
    75% (3)50% (6)56% (9)Oy Ver
  • Berabere kalır
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kaybeder
    25% (1)50% (6)44% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• her sene fenere banko 6 puan veriyosunuz bu senede değişen birşey olmaz. bu sene fener gs sayesınde şampiyon olacak olursa

0|1
    0|0
    • geçen sene bizden 3 ondan önceki sene 2 puan alabildiniz ;) bilmem anlatabildim mi

Kızlar Ne Diyor 4

• Gs alır :D

0|0
    1|0
  • Kesinlikle çok zor bir maç ve 14 yıllık hasreti dindirmeye çıkacak koca bir takım olacak orada..

Deplasman faktörü gerçekten kötü,ama bizim yapamayacağımız hiç bir şey yok,en kötü berabere kalacağız ki bu bile gündemde büyük ses yaratacaktır

0|0
    0|0
  • oturup ağlayacak

0|1
    0|0
  • feneri bilmem Galatasaray kazanır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Drogba bu maçta sarı görecek ben size söyleyim. Galatasaray maçına atanan hakem Fenerbahçeli. Tamam burası normal burda bir şey yok. Ama Fenerbahçe maçının 1 hafta önce atanması sorun. Amaç Drogba'yı cezalı durumu düşürmek. Ama Galatasaray o maça tam kadro çıkarsa alır. Fenerin bu oyunu kimseyi aldatmasın...

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin bir veya iki farklı skorla kazanacağını düşünüyorum...

Kadıköyde kötü bir oyun sergileyeceğimizi zannetmiyorum ama son vuruşlarımız da bariz açık bişey...

En iyi beraberlikle bitecektir, Fenerbahçe iyi oynuyor son haftalarda...

cut.

0|0
    0|0
  • Soru kaç fark yer şeklinde olmalıydı

0|2
    0|0
  • kaç tane yer şeklinde olmalıydı soru bence,ziraa galatasarayın kadıköyde galip geldiği maçı zaten 30 yaş üstü insanlar hatırlıyor.

0|0
    0|0
  • galatasaray boş yere gelipte masraf yapmasın nasıl olsa yeniliyor hükmen 3-0 galatasaray için en hayırlısı:))

0|0
    0|0
  • bu kafa ile gidese kayıp eder çünkü gs fb maçlarının önemini kimse demiyor manciniye takım 3 kez motive etmeli ersun hoca bu maçların öenmini biliyor ama bence gs drogba hariç bu maçta çoğu bocalar fb 3 atar kazanır gibi geliyor

0|0
    0|0
  • kazanırr

0|0
    1|0
  • 15 yıldır en kötü zamanlarımızda bile yendik gs'yi yine yeneriz

0|0
    0|0
  • ezer geçer daha ne olsun

0|0
    1|0
  • kazanır kazanacak kazanmalı ...

0|0
    0|0
  • beraberlik veya fenerbahçe galibiyeti olarak düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • yenilir.. büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • 3 ihtimalli bir maç

2-0

4-0 veya

6-0 biter :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...