Fernandes ile ipler iyice gerildi sizce bu işin sonu ne olur ?

Fikret Orman'lı Beşiktaş yönetimi Fernandese rest çekti ; sonun Q7 gibi olursa sorumluluk sana ait dedi. Biz Q7 yede hakettiği ücreti verdik kabul etmedi daha iyisini bulurum dedi unutuldu, Fernandesede hakettiğinden fazlasını ödemeyeceğiz sözleşmesi bitince dilediği yere gidebilir dedi. Sizce Fernandesin olayı nasıl sonuçlarınır muhtemelen yönetim geri adım atmayacak ?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Fernandesi seviyoruz ama kimse Beşiktaştan üstün değildir.eğer biraz fedakarlık yaparsa taraftarın gönlünde 1kat daha değeri artar.iş zıta binmeden halledilmeli diye düşünüyorum.burda onu çok seven büyük bir taraftar topluluğu var bu ilgi ve sevgiyi başka takımda bulması güç.bence bunların etkisiyle sonuç olumlu olacak ve fernandes takımda kalacak.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadronun en kaliteli isminin Fernandes olduğunu malesef o adam olmayınca kadroda çöktüğümüzü hepimizin bilmesine rağmen hiç bir şey Beşiktaştan üstün değil. Futbolcu gider başkan gider yalakalar gider biz kalırız burdan daha fazla sevileceği bir yer varsa buyursun gitsin.

0|1
    0|0
    • Oğuzhan gibi bir yetenek varken fernandesin yokluğu aratmaz artık kendini ki fernandes gs derbisinden sonra futbolu unuttu resmen . devre arasıda ronaldınho transferi gerçekleşirse ferdi gider büyük ihtimalle

• ocaktan once ıyılesecek o soylentıyı kulubu uydurmus besıktas yonetımı doktor gonderdı teşhis koydurdu ama dediğin gibi gelmeyebılır.

• Hayırlısı olsun Beşiktaşımız adına ne diyelim. Yıldıza da bel bağlamamak lazım lakin millet istiyor bir tane alıp sustursun da başkan şunları başka bişey istemiyorum artık

• Fenandes Beşiktaş'ı çok seviyorsa her türlü şeyi kabul eder..

Gerisi kendisine kalmış..Beşiktaşlılar üzülmesin bence.

Feda döneminde o kadar fedakarlardı biraz daha devam etsinler..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Zamanında para ederken satmadık şimdi bedavaya gidecek kendisi. Zaten istediği paraları veripde 5 yıllık sözleşme yapıalcak bir yaşta değil 28 yaşına girecek birkaç ay sonra. Ona verilen şans muhammete verilse oğuzhanla birlikte götürür diye düşünüyorum şahsen. Evet iyi futbolcu ona lafım yok ama bizide bu kadar sömürmesinin bir anlamı yok bizden şuanki aldığı ücreti bile hiçbiryerden alamaz kaldıki diğer ülkelerde vergiler çok yüksek bide üstüne zam istiyo bu resmen sömürgecilik başka şey değil. Kendini kulüpten büyük görüp vazgeçilmez sanmak gibi bir hataya düşen herkesle yollar ayrılabilir..

0|0
    0|0
  • Menajer oyunu

0|0
    0|0
  • O da kimmiş dedirtmeyin bana herkes gider ama Beşiktaş kalır, bunu Başkanda bilecek, teknik direktör de kaptan da oyuncu da bilmeli.

0|0
    0|0
  • fernandesin oynamadığı maçlar derim başkada bişey demem.ben bir fenerli olarak öyle adamın beşiktaştan gidince avrupa hayalini bitirceğini düşünüyorum...gençler tamam iyi oynuyor fakat bir fernandes değil..

0|0
    0|0
  • fernandes fenerde abi.

0|0
    0|0
    • fener napsın bu marulu q7 yide gs alacak dediler inanmadım bu şaanlar anca beşiktaşta oynar

Yükleniyor...