Topuklu ayakkabı ile yürümek konusunda yardımlarınıza ihtiyacım var kızlar.

Görünüşte harika, vitrinlerde muhteşem olan bu topuklu ayakkbılardan bi tanesini aldım. İlk kez giydim. Yolda reziil oldum. Nasıl yürüyecem ben yaa kızlar fikir verir misiniz bana mümkünse :))

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• evde yapılan alıştırma ne kadar önemli olsada asıl önemli olan dışarıda yolda yapılan alıştırmadır.oturduğun yerde biraz sakin az insanın olduğu biyere arkadaşınla birlikte çıkıp yürüme alıştırmaları yapmalısın.aslında herkes yürür topuklu ayakkabıyla ama önemli olan estetik bir şekilde yürümek yani bacaklar dik ayaklar kapalı bir şekilde.bu şekilde yürümeye çalışırken arkadaşın seni izlemeli ve uyarmalı güzel çirkin diye.ve ellerini sallayarak yürümen seni zor durumda bırakır.her zaman bi omuz çantası büyükte olsa küçücükte olsa yürürken destek verir ve daha iyi yürürsün. ve kesinlikle yürürken kesin kötü yürüyorum kesin çok komik bi durumdayım diye düşünme.dik yürüyeceğin için o havaya gir ve şuan gayet havalı kendinden emin ve çok hoş yürüyorum de içinden :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hanımlarin yorumlarından sonra topuklu ayakkabının neden bu kadar çekici olduğu ortaya çıkıyor.dik durabilen, ileri bakan. Küçük adımlar atan, elleri sallayan, dizleri fazla kirmayan çekici kadın.

Zor olan ve çekici olan bu sanırım .

Tüm kadınlar topuklu giyse keşke.

0|0
    0|0
  • parmak ucunda kosmak daha kolay..oyle basla sonra alışırsın bişiycigin kalmaz

2|0
    0|0
  • Ablayı seyredelim..

link

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Adımlarınız her zaman ufak olmalı.Spor ayakkabı giyer gibi büyük adımlar atılmamalı.Yürürken denge korunmak için eller sallanmalı.Her attığınız adım, yumuşak ve eşit olmalı.Omuzlarınız dik olmalı, kafanız dik olmalı, gözleriniz direk karşıya bakmalı.Tabii tüm bunları yapabilmek için de, bol bol çalışma yapmalı :)

0|0
    0|0
    • pekala :)) hemen ayakkabılarımın altını siliyorum ve evde çalşmaya başlıyorum :)

• evde yuru yuru yuru zamanla cok alisacaksin ben oyle bir alistimki saka maka normal ayakkabi garip geliyor artik

0|0
    0|0
  • evde küçük alıştırmalar yap :)) gerçi ben hiç çalışmadım ama güzel yürürüm :D sen evde denemeler yap (:

0|0
    0|0
    • ben evde de yaptım normal yürüyo gbiydim ama olmadı. çalşmalara devam edicem :))

• keşke ilk minik topukluda deneseydin ilk deneyimini sonra sonra topuğu yükseltseydin daha iyiydi evde yürürken kolay yürürsün ama dışarda öyle olmaz eğer evinin orda bol bol yürüyüş yap topuklunun üstünde ama dımdık ol penguen gibi sakın eğri durmasın belin

0|0
    0|0
    • ben direk dolgu topuktan girdim olaya ya :) gerçekten penguen gibi oldum. rezaletti. yürüyüş yapıcam o zamn yapcak bir şey yok..

• bu akşam dışarı giydim ama altını silip bütün gün onlarla gezinicem. dediklerini yapıcam. teşekkür ederimm :))

• rıca ederım basarılar:)

• Ilk önce biraz evde giy, ki alisabilesin. Dik dur, dizini cok bükmeden ve kücük adimlarla yürü.

Alistiktan sonra yolda sahane bir catwalk yaparsin :)

0|0
    0|0
  • belin eğri durmamalı dik durmalısın bi kaç alıştırma yap ayrıca belin kırılcakmış gibi yürüme ve hissetme kendinden emin olmanda çok önemli tabi evde parmak uclarında yürümeyi dene bi kaç alıştırmadan sonra tamamdır :)

0|0
    0|0
  • dizlerini fazla kırma ve dik durmaya çalış

0|0
    0|0
  • o vitrinde muhteşem görünen ayakkabıların pek çoğu, ergonomi düşünülmeden tasarlandığından işkence aleti gibidir! bu nedenle işe, gerçekten kaliteli bir ayakkabı alarak başla. şöyle diyeyim, denerken ayağında topuklu ayakkabı varmış gibi hissetmiyorsan, doğru yerdesin demektir.

ayrıca tamamen düz tabanlı modeller yerine tabanı hafif de olsa platformlular, biraz daha kolay kullanılıyor.

bu bölümleri zaten aştım diyorsan, yürürken belini dik tutmaya özen göster, gerisi kendiliğinden gelir zaten...

1|0
    0|0
    • daha önce topuklu ayakkabı kullanmadığım için alırken hiç dikkat tmedm bundan sonra alırsam yani önce bi bununla yürümeyi becerrsem alırım :) dikkkat edicem dediklerne tesekkrler :)

• rica ederim:) bu arada reklam yapmak gibi olacak ama, nine west ve V&G'nin ayakkabıları çok iyi ergonomi konusunda. özellikle V&G gönlümü çaldı çoktan:)

Yükleniyor...