İntikam almak istiyorum, hergün rüyalarıma giriyor

Ben Şu an 18 yaşındayım. Ve açık öğretim lisesinden mezun oldum şimdi üniversite sınavlarına hazırlanıyorum. Ama hiç lise hayatını yaşayamadım, hiç o sıralarda oturup öğrenci olamadım. Lise 1 de matematik öğretmenim ve sınıfa sonradan gelen doğukan diye bir pislik tarafından haksızlığa uğradım. Sınıf tekrarı yapıyordum tek derdim o sene çalışıp sınıfımı geçmekti. Sonra bizden 2 yaş büyük olan o çocuk sınıfa geldi. Geldiği günden itibaren anlamadığım bir şekilde sürekli benimle uğraştı. Ben aldırmadım, cevap vermedim. Bigün matematik dersindeyken yine bana laf attı ve dayanamayıp cevap verdim. Sonra beni öğretmenin önünde tehdit etti, dışarı gelde göstereyim sana filan dedi. Bunların üzerine öğretmen onu savunup beni sınıftan gönderdi bana terbiyesiz dedi cevap bile vermediğim halde. O gün ağlaya ağlaya okuldan çıkmıştım. Ve psikolojim alt üst olduğu için geri dönmedim. Çocuk peşimi hiç bırakmadı, arkamdan konuşmaya devam etti. Meğer o öğretmen doğukana özel ders verip para alıyormuş. Bunu çok sonradan öğrendim. Ama olan kaybettiğim yıllara oldu. Hergün rüyamda okul sıralarını,o çocuğu ve o öğretmeni görüyorum. Onlardan nefret ediyorum. Ve intikamımı almak istiyorum.

Güncellemeler:
Keşke kadının özel ders verdiğini kanıtlayabilsem. Eminim ki hala birilerine özel ders verip para alıyordur..

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• İntikam seni ileri götürmeyecektir. Bilakis kurtulmak istediğin o yıllara sürekli geri döndürüp arınamadığın nefret duygusunu ve yanındaki diğer kötü hisleri hissettirecektir. İntikam alabildiğini varsayalım, bu durumda da intikama ayırdığın sürenin aslında o kişilerin senin hayatından tekrar çaldığı vakit olduğunu anlayacaksın. Sıkıntılı süreçlerin yaşandığı o yaşlarda üzerine yaşadığın bu tatsız deneyimlerin izlerini hayatından ve geleceğinden silmeye çalışırsan, önünü görmek ve vakit kaybetmemek adına kendine iyilik etmiş olursun. Bu konuda bir de profesyonel destek almanı öneririm. Böyle zor deneyimleri zayıf yönlerimiz olarak bırakmak yerine koptuğu yerinden bağlayarak ipi, bir daha asla aynı yerinden kopmamasını sağlıklı bir şekilde sağlayabiliriz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kindar olma zararı sana olur. Senin bu kadar kafana takdığını sana zarar verenler takmıyor. inan bana. GÜzel güzel sınavına hazırlan kıytırık gerizalı bir üniversite yazma şöyle odtü ye itü ye kapağı atmaya bak. Hayata ne kadar pozitif bakarsan karşılığını misliyle alırsın. Hayatta başarılar dilerim

1|0
    0|0
  • 99 güzel ismin sahibi Layık olduklarını onlara verecektir.Sen üzülme...

2|1
    0|0
  • bence as bunları bnde lıse ogretmenıne kıldım adamı gecen sokakta gordum omuz attım pardon kardes dıyıp gectı gıttı yane onca yıl kın besledıgım adamı gorunce pısladı ındı hersey kafada buyutuluyor sunu sor ben o kadar kucukmuyum ? canın acımıs gorebılırıyorum ama sakın ol onune bak ıntıkam senı bır yere goturmez

1|0
    0|0
  • Hayatını onların ulaşamayacağı bir noktaya getirerek onlardan en iyi intikamı almış olursun :)

1|1
    0|0
  • lise yıllarındaki sıralardan daha güzel bişey varsa üniversite sıralarıdır. bence henüz bişey kaçırmış değilsin. esas bundan sonrası önemli. intikama gelince intikamın bir gün alınır merak etme. senin tarafından ya da değil...

1|0
    0|0
  • çok küçük şeyleri büyütmüşsün

0|0
    0|0
  • nasıl olacak ki o intikam. Allah' a havale et gitsin,bundan sonrasına bak bence.

1|0
    0|0
  • öyleyse iyik oku ve o öğretmen olmadanda okuya bilceğini onalra ıspatla eğer o sıralara oturamadıysan daha iyisi üniversite sıralarına otur başarılı ol

0|0
    0|0
  • illaki okul yollarında sevişecen yani :))

0|0
    4|2
  • belki özel başka bişeyllerde yapıodur ne dersn :)

1|0
    0|0
  • Soru nerde burda?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Boşver. Sen oku güzel bir yerlere ulaş bırak utanan onlar olsun. Sen hiç intikam diye bir arayışa girme.

Zaten ortada bir kul hakkı varsa Allah onlara bu dünyadada öbür dünyadada çıkartır. Sen ulaş güzel bir mevkiye Allah büyüktür onun işine karışılmaz belki senin eline düşerler. Boşver sen hiç üzülme. Her zaman dik dur, saygını kaybetme.Kazanan sen olursun emin ol.

1|0
    0|0
  • Sen Allaha havale et gerisini boşver bence. Allah onlara hakkı olanı verir zaten.

1|0
    0|0
Yükleniyor...