Kapat

Sizce n'apmaya çalışıyor ben n'apmalıyım ?

Askere gitmiş olanlar bakar mısınız iki ucu boklu değnek:(

sevgilimle farklı şehirlerdeyiz 3 yıla aşkın birlikteliğimiz var son zamanlarda o kadar değiştiki ben yoruldum bıktım artık kafana göre yaşa takıl bişey demiyorum diyor kendisi istemediğim şeyleri yapıyor ben bişey yapınca ben suclu oluyorum küfürler hakaretler yarın yanıma geliyor ve burdan gidicek askere gelicem ve senide bir kez çağırırım gelirsen gel gelmezsende inada bindiririm unuturum seni diyor hiç mesaj atmıyor zaten arayıp sormuyor 3 gündür falan bir gece 1 tane mesaj atıyor tamam önceden o kadar bağlıydıki bana anlatamam sizce napmaya çalışıyor ben napmalıyım ?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Bahaneler üretiyor canım sana inanmıyorsa sevmiyordur zaten ayrıl hayatında başkası varsa senide yapıyor zannediyordur görüş ve biitir önüne bk.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Askerde sivil hayatta düşünmediklerini, geçmişte yaşadığın neşeli ve hüzünlü anlar ansızın aklına gelir çünkü sivil hayattan çok farklı bir düzen var orda.Kendini rahatlatabileceğin bir ortam olmadığı için stresten strese girersin tam tersi oraya gidince seni aramak istiycektir.

0|0
    0|0
    • askerdeyken ayrılırmı sence ?

• Askerde senden ayrılması onun orda travma yaşaması demek.Hassas ve alıngan döneminde olucaktır.Ayrılan taraf o olsun bence.Aklı başına gelir elbet

• bence artık sızden sıkılmıs kendısı ayrılıp o pısıkolojıyı yasamak ıstemıyor ve sızın ayrılmanızı beklıyor bence sızde daha fazla zaman kaybetmeden ayrılın kendısınden gıtsın sevsın ya da sevmesın bır hanım efendıye kesınlıkle kufur ya da hakaret edılemez sızler narın canlılarsınız ve her kadın bır cıcektır sıze sevgıyle ve sefkatle yaklasan bır ınsanla olmanızı dılerım

1|0
    0|0
  • Pazartesi askerden gelmiş biri olarak.Şunu söyleyebilirim.Askerde aşktan eser kalmıyor.Çoğu arkadaşımda farklı nedenlerle ayrılmak zorunda kalmıştı.Askere giden biri sevgili olayını kafasında bitirmeli.Orada ki şartlar daha zor olduğu için.Zaten çoğuda ayak uyduramıyor.

0|0
    0|0
    • nasıl yani ? askerdeyken bırakcak beni öylemi ?

• Gözden ırak olan gönülden de uzak mı oluyor bilemem ama.Sık sık mesaj yollayamaz,arayamaz.Her istediği yapamaz.Verilen görevler nedeniyle asabide olur.Zor iş...

• önemsemiyor neden bukadar değerliki sende sana değer verdiği kadar değer ver veya korkusu var dönmemek gibi seni kendinden soğutuyor la bilir

0|0
    0|0
  • vermelisin bence

0|0
    2|0
  • kendini hazırlıyorda olabilir askerde senden ayrı kalmaya konusamama durumuna,zatenşu ansağlıklı düşünemiydur.

0|0
    0|0
    • olabilir evet sence geldiğinde bitse askerdeyken unuturmu beni yoksa bırakmaz gene ararmı ?

• evet aynen korkuyorum askerdeyken beni bırakır diye sence bırakırmı ? :/

• ben eğer geldiğinde sevecen davranıp dışlamazsan bırakmaz diyorum

• küfür hakaret olan bir ilişkide son beklemeyemessin

0|0
    0|0
  • hani sizin ayda bir kafanızın atıp garip davrandığınız oluyor ya işte erkeklerinde öyle bir dönemi olarak düşünün sabredeceksin onu istiyorsan

0|0
    0|0
    • sabrederim tamamda giderken ayrılırsa benden ordayken artık bırakırmı beni arayıp sormazmı

• bırakırsa da döndükten birkaç ay sonra emin ol ki geri döner.Adamın beyni saf dışı çünkü

• sence hayatında varmıdır baskası ondanmı sebnce

• Sona dogru yaklasiyorsunuz

0|0
    0|0
  • aşk biterrrrRRR sevgi biter

saygı zaten bitmiş allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Askere gidecek olmanın verdiği stres de olabilir ama olgun insan stresle başetmesini ve stres ile sevdiğini ayrı tutmasını bilir..Bunu öğrenemediyse elindekini kaybedince öğrenir..O da senin sorunun değil..

Sana olan davranışlarına bakılacak olursa aranızda sevgi kalmadığı kesin..Bitirmek için neden arıyor..böylesinden ne köy olur ne kasaba..Yol yakınken kapıyı göster..Şimdiden böyleyse evlenince ne olur kimbilir..Ondan başka adam mı kalmamış ?!?

0|0
    0|0
    • ayrıyız canım zaten ayrı oldugu halde yanıma geliyor ayrılmak istese yanımda işi ne ?

• baska birisi olsa neden gelsin yanıma

• gerçekten ilişkisine değer veren erkek küfür etmez..seven insan küfür etmez..küfür başlamışsa birşeyler bitmiş demektir..tecrübeyle sabittir..

bir de çoğu erkek 2 kızı birden idare etmeye çalışıyor günümüzde..aptal olma canım..

• o nasıl sevgi bee.. sana küfür ediyo. istediğin gibi takıl... belli başka biri var.. sende üzerine düşme.. hayır gelmaz ondan canım

0|1
    0|0
    • .( nasıl baska biri canım ya

• baska biri olsa neden gelsin yanıma :)

• ben yoruldum bıktım artık kafana göre yaşa... takıl... diyorsa.. sdenin istemedik şeyleri yapıyorsa.. sen bişey yaptınmı8 küfürü yiyiyorsan... bu seni sevdiğinimi zannediyon? 3 yıldan fazla berabetrmişsin.. sevgi değil ondaki alışkanlık bence canm... :)

• Asker psikolojisi çok farklı bir durum. Askere gitmeden önce ayrıldğm sevgilim pişmanlık dolu ve ondan beklemediğim kadar duygusal bir mektup yazmıştı askerken.

Eşimnde askerken bekledim ben ve onda sorunumuz olmadı çünkü askerliği yakında yaptığı için her haftasonu görüşürdük. Ama acemilikte çok zorlanmış konuşamadığımızda.Hatta yine sevgilisini özleyn bir arkadaşıyla firar etmeye kalkmış. Yani biraz zaman ver ona eğr onu iyice tanıdıysan ve düzelebileceğine inanıorsan.

0|0
    0|0
    • yani askere giderken ayrılırsa askerdeyken dönermi bna ?

yada ayrılmadık diyelim askerliği bitince bırakırmı benşi

• Bence askerliği bitene kadar hoşgör onu. Şu an hiçbir sözü akıllıca değil gibi. Orada da ailesinden herkesden uzak olcak. Yakn olursanz yine görüşürsünüz belki ama uzakta çok zor. O yüzdn bitirip gelince karar aln beraber.

Yükleniyor...