Salon sporuna yazıldım fakat haşatım çıktı. Kızda baklava göbek nasıl sizce?

spora yazıldım zaten sporcuyum ama salon sporu çok daha farklıymış =) her yerim ağrıyor 100tane mekik 30dk koşu ağır kaldırıyorum çok fazla 1saat bisiklet ... aslında çok zayıfım ve kasım oldukça var fakat yetmiyor hastalık gibi oldu kilo verdikçe vermek istiyorum neden sizce ve bu aralar en fazla ne kadar sürer hafif kızda baklava göbek nasıl ?

Güncellemeler:
haftada 5gün

0|0
8|34

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla yüklenme yapmayın zaten hamsınız , salon sporu tabi daha farklı ve yorucu olabiliyor .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• laplaplap aslında yorum yapmayacaktım ama sağlığın için yorum yapmalıyım.ideal kilon iyidir ve emin ol baklava göbek asla bir bayana yakışmaz bu yüzden de normal sporunu yap ve dengeli beslen.

1|0
    0|0
  • salon spor farklıdır su an yenı basladıgın ıcın hamsın ilk haftalar bıraz agrıların olur ağır kaldırırkende ilk setler hafif gir son set ağır gır bir anda yuklenme 2 senedır gıdıyorum ben cok yuklendıgımde şu an bende bıle oluyor fazla yuklenme kendıne

1|0
    0|0
  • ne baklavası ne böreği abicim bırak sporu flan yazık edersin kendine

1|0
    0|0
  • o ne ya kızda baklava mı olurmuş

itişkin bişey

2|1
    0|0
  • 100 tane mekik çektiğine göre göbeğindeki baklavalar çok belirgindir. Kızların yapılı olmaları çok hoş ama arnold schwayzenegger gibi de olmayacak. Benimde bu aralar ağırlık çalışmam gerek. Yaza hazırlık için erken davranmakta fayda var:))

0|0
    0|0
  • kaslısın :D kanıt = foto? :D:D

1|0
    0|0
  • 2 hafta sonra toparlarsın..

1|0
    0|0
  • Kız da ki hafif baklava kasına hastayım diyebilirim cok seksi geliyor oyşhh.

1|0
    0|0
  • 30 dk koşu

1 saat bisiklet gerçekçimisin ? biraz ağır oldu bu .100 de mekik he ?

1|0
    0|0
    • ya bende anlamadm adam alış 150mekik olck diyor

• Sen kızsın bırak erkek gibi olmaya çalışmayı.

1|0
    0|0
  • Birden yüklenmek iyi gelmemiş kademe kademe yapmak gerek.Yoksa ağrılar oluyor.

1|0
    0|0
  • aaa sen kilo mu verdin zayıflamışsın

1|1
    0|0
  • Kavgaya da çagırırız seni yakında. mevzu var gel diye.

1|0
    0|1
  • 100 mekik sana fazla zaten.Spor salonunu değiştirmelisin eğitmen işi bilmiyor yada sen işin bir şeyini çıkardın.Bir kadına yağsız bir şekilde karın kası çok itici durur.Dengeli bir vücut yağı oranıyla çok hafif şekilde beliren bir karın kası idealdir.Bahsettiğim idealdeki karın kası şu şekilde link .

0|0
    0|0
  • bunun yanı sıra harcadığın paraya yazık değil mi ?

0|0
    0|0
    • hayır sporda harcamasam başka şeye hrcrdm

• spor yapmak güzel ama bady yapma bence sen kas yakışmaz kıza ağırlık kaldırma koşu yap mekik yakın savunma örnek wing chun gibi şoalin kunfu gibi

0|0
    0|0
  • kızda baklava cıkarsa hafıfde olsa iğrenırım kı coğu arkadasımda bunu dusunyr.. herkes doğasına göre sekıllensın kadında ancak hafıf kas cızgılerı ıyıdır..

0|0
    0|0
  • Bende gidiyorum ama iş yoğunluğundan 3 gündür aksatıyorum. gitmeyince bir gariplik hissediyor insan...

0|0
    0|0
  • niye bu kadar ağır ya vallahi şaşırdım. Bence zayıfsan ve sıkıysa vücudun yeterince gitme derim ya da gitsen bile azalt bu çok ağır geldi bana hele de bir kız için. Sorunun cevabı da çok net söylüyorum berbat :(

0|0
    0|0
  • üff tam istedigim gibi bak :D benim kız arkimde çok yapmak istiyor ama yemekdende kısamıyor :/ bak arkadaş çok fazla kaptırma bu salon sporu hastalıkdır. kilonu boyunu yaşını söylersen ona göre bişey söyleyebiliriz :D

0|0
    0|0
  • O kadar zayıflıycam derken sağlığını bozcan ne gerek var.Salon ilk günlerde çok ağrı yapar zamanla alışırsın bir şey kalmaz

0|0
    0|0
  • kaslı kızlar itici gelir.. kaslar olustukca memeler kaybolur..

0|0
    0|0
  • spora devam baklavalar salon yapımı olcak :)

0|0
    0|0
  • baklava gobek ıyı deıl blgesel mekıkler de calıs...

0|0
    0|0
  • fotodaki sen misin? sensen bence gerek yok boşuna uğraşma

0|0
    0|0
    • benim ama neden

• çok güzelmişsiniz .zaten.eksik ya da fazlalığınız var gibi görünmüyor.sağlık amaçlı yapıyorsunuz heralde

• :)) selam laplap alısırsın ılk gunler zor gelıyoo ama keyıflıdır salon sporuu

0|0
    0|0
  • kızda baklava mı? ıyy çok itici. :)

0|0
    0|0
  • oldu olacak üçgen vücut yap

0|0
    0|0
  • bence böyle fiziğin iyi ,çekicisin, zayıflama, ne o kuru kuru ,takır takır kemik...

0|0
    0|0
  • başlamakla en güzelini ettin bir hafta sonra çok güzel seviyede olabilirsin tebrikler

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 8

• Sporu yalnizca kilo vermek için yapmamaliyiz. Ama dikkat et benim gibi kendini çok kaptirip ertesi sabah yuruyemiyecek hale gelme :)

1|0
    0|0
  • kendini bu kadar yormadan spor ypmayı deneseydin. 30 dk koşu ve 1 saat bisiklet çok fazla yeni başlayan biri için. biraz ağırdan al zamanla hızlanıp süreyi arttırırsın

0|0
    0|0
  • Biraz sabretmen lazım vücudun alışana kadar acı çekersin. Ara vermeden devam etmen lazım :) Acı yoksa sonuç yok

0|0
    0|0
  • Bence dikkatli bir biçimde spor yap... Sağlıgından olmadan.

0|0
    0|0
  • ilk gün sporu için 100 tane mekik çok fazla...part part bölmeleri lazımdı.yanlış gidiyolar sanki :/

0|1
    0|0
  • bende gidecem tatlım

0|0
    0|0
  • Koşu bandı aşktır.

0|0
    0|0
  • Sporu sadece sağlık için yapmalısın. Zayıflamak için değil.

0|0
    0|0
    • ben voleybolcuyum sağlık için bunu yapıyorum ama vücut içinde onu yapıyorum

• Bence kas bayana yakışmıyor.

Yükleniyor...