Adet döneminde şiddetli baş ağrısına karşı ne yapabilirim.

Adetten önce 3 gün boyunca başımda şiddetli ağrı baladı adetim devam ediyo ve başımın ağrısı bir türlü geçmek bilmiyor. İlk başlarda başımın heryerini kaplayan zonklama şeklinde bir ağrı iken şimdi tek taraflı ağrıya dönüştü.Ağrımın geçmesi için ne yapabilirim.Baş ağrısı resmen insanın hayatını mahvediyor.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun. Psikolojik de olabilir. Bilinç altından çıkarmaya bir ilgi bulmaya çalışın bence.

0|0
    0|0
    • işteyim çalışıyorum ama özellikle yerden bişey aldığımda kafamı kaldıramıyorum nasıl kalb atar ya onun gibi başımda bir zonklama oluyo.yaklaşık 1 haftadır böyle bir ağrıyı çekiyorum.psikolojik olsa 1 hafta sürmezdi heralde bende anlamadım bir türlü

• Mutlaka doktora gitmelisiniz. Benim bir arkadaşım vardı. O adetinin ilk gününde mutlaka izin alır evde yatardı. Başka bir arkadaşım migren çeker kafasını kaldıramazdı. Öğretmen olduğu için izin de alamazdı. Büyük geçmiş olsun.

• bende ilk günü izin aldım çünkü yerimden kalkamıyodum hem sancı hemde baş ağrısı.benimde migren mi diye şüpheleniyorum gerçekten. teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• adet dönemin sancılı geçiyorum

0|0
    0|1
  • adet döneminde genelde bayanlar cok tatlı yerler eger oyleyse migrende olabilr.

0|0
    0|0
  • abı erkek olarak nası adet kanaması gecırdınızde derman sunuyosunuz merak edıyorum ya :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...