Eski sevgilisiyle 10 ay aradan sonra tekrar barıştılar beni bıraktı gitti öylece !

Eskiden bir sevgilisi vardı bunun bitirmişlerdi. Sonra biz çıkmaya başladık 1 ay kadar sonra. Şubat 26 gibi.. Şimdi kız yalvarmış yakarmış buna buda kıza kıyamamış 10 ay sonra tekrar barıştılar benide sümüklü mendil gibi kullanıp attı resmen ! Banada diyoki "üzgünüm onu seviyorum ve o varken seninle devam ettiremem duyarsa kızar" gibisinden laflar etti birsürü zırvaladı ! Bende "Tükürdüğünü yaladın yani..Allah bildiği gibi yapsın seni umarım hiçbir zaman mutlu olamazsın o kızla,onunla mutsuz olduğun hergün beni hatırlaman dileğiyle" diyip suratına telefonu kapattım. Sizce iyi yapmışım mı?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• ve türk kadını türk erkeğini tanıdı...

aferin iyi yapmışsın beter olsun deyyus..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Onuda bırakır zaten bu sözümü hatırla :)

0|0
    0|0
  • ergenlere güvenirseniz olacağı budur eski sevgilisini unutamayan bir erkek sevgilisini her zaman terketmeye meyillidr

0|0
    0|0
  • iyi yapmışın kız aferin. sana hayır gelmez zaten o sümsükten

1|0
    0|0
  • az bile söylemişin . o senin kapına gelir merak etme.o zaman intikamını alırsın.benim fotomu gösteriri işte sevdiğim erkekim der nispet yaparsın D:DDDD

0|0
    0|0
  • kıyamam sana ya

0|0
    0|0
  • uzuldum sana kardesım zordur emınım ben unutamadıgım zaman yenı bır ılıskıye gırmem hem kendıme hem yenı ılıskı ıcınde oldugum kıza haksızlıktır serefsızlıktır bana gore salla senı bu kadar kolay atan adama az bıle yapmıssın

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın bende aynı durumu yaşadım.Bizler kaybeden taraf oldukça onlar vicdan azabı yaşıcak unutma bunu ve o sana geri gelecek ama sen kabul etme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• "Asla aşk acısı çeken birine aşık olmayın. O kişi yaralıdır ve yara bandı olarak sizi kullanır"..

sözünün doğruluğunu 1 kez daha gördüm... Boşver sen kaybetmedin.. zamanı gelince vazgeçmesini bildin o kadar :)

Olmadı. demek ki daha hayırlısı olacak.. ?

Böyle düşün...

0|1
    0|0
  • benımkıde uc yıl sonunda eskı sevgılısıne dondu ve sadece bır ay cıktıgı kıza gıttı:(cok acı cekuyorum daha ayrılıgımızın besıncı gunu ve onunla cok mutlu

0|0
    0|0
  • asla masum bir kızın ahı alınmazmış şimdi o korksun bnce

1|0
    0|0
  • iyi yapmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...